UWAGA!

Impreza charytatywna dla Marysi

2009-05-19
Aktualizowany 2009-05-29 21:47
Elbląg, Na zdjęciu 9-miesięczna Marysia
Na zdjęciu 9-miesięczna Marysia (fot. nadesłane).

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu prowadzi zbiórkę pieniędzy na rehabilitację 9-miesięcznej Marysi Brzóski. Już 30 maja o godz. 19 odbędzie się impreza charytatywna, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie dziewczynki.

- Pomimo, że Marysia ma już ponad 9 miesięcy, to nadal zachowuje się jak kilkudniowy noworodek. Wymaga stałej opieki i codziennej, żmudnej rehabilitacji. Zadaniem naszej małej Marysi jest dzielnie ćwiczyć, a naszym zapewnić jej jak najlepszy start w samodzielne życie. Aby kiedykolwiek było to możliwe, potrzebujemy Państwa pomocy - mówią rodzice dziewczynki.
     Marysia urodziła się z wieloma chorobami: padaczką, małogłowiem, obustronny niedosłuch, dystrofię twarzy, jednostronny przerost tkanek. Marysia wymaga intensywnej, żmudnej rehabilitacji. To, co uda się wypracować przez pierwsze trzy lata życia dziewczynki, zadecyduje o jej dalszym losie.
     Bilety-cegiełki na imprezę można nabyć w biurze centrum przy ul. Stefczyka 7-8 oraz firmie gastronomicznej „Romantica” przy ul. Obrońców Pokoju 40.
     Podczas balu przeprowadzona będzie również aukcja prac fotograficznych. Można również dokonywać indywidualnych wpłat na specjalnie utworzone dla Marysi konto Regionalnego Centrum Wolontariatu w Alior Bank: 76 2490 0005 0000 4500 3208 7192.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama