UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jak angażować innych do działania

Elbląg, Jak angażować innych do działania

Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu dysponuje jeszcze kilkoma wolnymi miejscami na bezpłatne szkolenie pn. „Strategie mobilizowania, czyli jak zaangażować innych do działania”. Spotkanie odbędzie się w sobotę 24 listopada w godzinach 9-16.

Osoby, które zdecydują się wziąć w nim udział, poznają różnorodne rodzaje motywacji i ich źródeł. Przybliżone zostaną im rozmaite modele zaangażowania i przykłady działań aktywizacyjnych.
       Szkolenie dedykowane jest przedstawicielom elbląskich organizacji pozarządowych (członkom, pracownikom, wolontariuszom) oraz grup nieformalnych. Poprowadzi je Anna Łebek-Obrycka – animatorka społeczna i trenerka m.in. z zakresu komunikacji interpersonalnej, aktywizacji i integracji, absolwentka Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP.
       - Uczestnicy będę mieli okazję przyjrzeć się źródłom własnej motywacji, zobaczyć, jakie impulsy uaktywniają ich „działanie”, a jakie powodują opór czy niechęć - zachęca Anna Łebek-Obrycka.
      
       Szkolenie odbędzie się w sobotę 24 listopada w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Warszawskiej 55, w godz. 9-16. Ze względów organizacyjnych prosimy jednak o przybycie uczestników na godzinę 8.45.
      
       Szczegółowy program spotkania oraz formularz zgłoszenia dostępne są na stronie COP.
       Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną, na adres e-mail: biuro@cop.elblag.pl lub faksem na numer 55 643 43 12. Można je również dostarczyć osobiście do siedziby Centrum Organizacji Pozarządowych, przy ul. Warszawskiej 55.
      
       Liczba miejsc jest ograniczona. Dysponujemy jeszcze kilkoma wolnymi miejscami. Uczestnikom zapewniamy materiały szkoleniowe oraz drobny poczęstunek. O udziale w szkoleniu decyduje potwierdzenie od organizatora.
      
       W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z biurem Centrum (55 643 43 12, e-mail: biuro@cop.elblag.pl).
      
       Szkolenie realizowane jest w ramach zadania „Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu” prowadzonego przez Stowarzyszenie Elbląg Europa, współfinansowanego ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.
      
Centrum Organizacji Pozarządowych
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama