UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jak pozyskiwać środki na prowadzenie działań organizacji?

Elbląg, Jak pozyskiwać środki na prowadzenie działań organizacji?

Elbląskie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza do udziału w dwudniowym bezpłatnym szkoleniu pn. „Fundraising w organizacji pozarządowej – luksus czy konieczność?”. Spotkanie odbędzie się w dniach 8-9 listopada, w godz. 9-16. Poprowadzi je Piotr Omalecki, tegoroczny absolwent Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych.

Udział w szkoleniu mogą wziąć przedstawiciele organizacji pozarządowych i grup nieformalnych (członkowie, pracownicy, wolontariusze) z Elbląga. Poziom zaawansowania szkolenia – początkujący.
       Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zapewniają uczestnikom materiały szkoleniowe oraz poczęstunek.
       Zakres tematyczny szkolenia:
       wprowadzenie do fundraisingu,
       zarządzanie organizacją pozarządową zatrudniającą fundraisera,
       źródła finansowania działalności organizacji pozarządowych w Polsce,
       zasady i etyka fundraisera,
       planowanie pozyskiwania funduszy,
       techniki i metody fundraisingowe,
       współpraca z darczyńcami,
       marketing społeczny i społecznościowy.
       Podczas szkolenia wykorzystane zostaną aktywne metody pracy, jak ćwiczenia, warsztaty, gry edukacyjne, a także prezentacje i wykład.
       Szkolenie poprowadzi Piotr Omalecki – członek Polskiego Stowarzyszenia Fundrasingu, wieloletni praktyk w pozyskiwaniu różnych środków pomocowych, fundraiser Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych STOPA w Ełku, koordynator Funduszu Lokalnego Ziemi Ełckiej, zwolennik zasady pomocniczości, oddolnych inicjatyw oraz rozwoju aktywności lokalnych społeczności, absolwent Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych.
      
       Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku, 5 listopada drogą elektroniczną, na adres e-mail: biuro@cop.elblag.pl lub faksem na numer 55 643 43 12. Można je również dostarczyć osobiście do siedziby Centrum Organizacji Pozarządowych, przy ul. Warszawskiej 55.
       Wzór formularza zgłoszeniowego oraz program szkolenia są dostępne na stronie COP.
      
       O udziale w szkoleniu decyduje potwierdzenie od organizatora.
       W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z biurem Centrum (55 643 43 12, e-mail: biuro@cop.elblag.pl).
      
       Szkolenie realizowane jest w ramach zadania „Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu” prowadzonego przez Stowarzyszenie Elbląg Europa, współfinansowanego ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.
      
Małgorzata Zając, Centrum Organizacji Pozarządowych
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama