UWAGA!

Juniorzy i seniorzy wracają do szkoły

Elbląg, Juniorzy i seniorzy wracają do szkoły

Klub seniora „Od juniora do seniora” zaprasza na pierwsze powakacyjne spotkanie, które odbędzie się w 20 września 2017 (środa) o godz. 16 w stołówce Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Mickiewicza 41 w Elblągu.

To nietypowy Klub, już cieszący się żywym zainteresowaniem elblążan. Jest miejscem międzypokoleniowych spotkań, podczas których młodsi i starsi uczestnicy w radosnej i twórczej atmosferze dzielą ze sobą czas, umiejętności, wiedzę i doświadczenie. Inicjatywa, rozpoczęta w kwietniu 2017r., realizowana jest przez SP nr 4 ze wsparciem Stowarzyszenia Inicjatyw Rodzinnych.
       Pierwsze spotkanie przy kawie, na które zapraszają uczniowie i nauczyciele, będzie okazją do rozmowy o potrzebach seniorów, z odpowiedzią na które chcą wyjść twórcy Klubu. Zainteresowani uczestnictwem w zajęciach sekcji komputerowej, sportowej i artystyczno-kulinarnej (kulinaria, majsterkowanie, ogrodnictwo, rękodzieło, szycie, prace artystyczne) będą mogli zapisać się na najbardziej interesujące ich zajęcia. Oprócz tego goście wezmą udział w zwiedzaniu Szkoły Podstawowej nr 4, w tym centrum artystyczno-technicznego.
       Zajęcia Klubu Aktywności Osób Starszych „Od juniora do seniora” mają charakter cykliczny. Ich szczegółowy harmonogram zostanie zaprezentowany podczas spotkania, na które serdecznie zapraszamy elblążan lubiących spędzać wolny czas aktywnie i twórczo.
      

       Patronem medialnym inicjatywy jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama