UWAGA!

Już wkrótce otwarcie sklepów 4F Junior i CTX Sport w CH Ogrody

 

Już w piątek, 17 marca w Centrum Handlowym Ogrody odbędzie się wielkie otwarcie nowego sklepu dla dzieci i młodzieży - 4F Junior, z kolei dzień później w sobotę, 18 marca zostanie otwarty sklep CTX Sport.

4F Junior – otwarcie 17 marca
       4F Junior to marka dla aktywnych młodych osób, która oferuje szeroki asortyment wygodnej odzieży zarówno sportowej, jak i codziennej. W takich ubraniach dzieci i młodzież mogą czuć się swobodnie w każdej sytuacji – w szkole, po lekcjach czy na wakacjach. Kolekcje 4F Junior są dostępne w rozmiarach 92-164, zatem znajdą tu coś dla siebie zarówno aktywne przedszkolaki, młodzież szkolna, jak i nastolatki.

 


      
       CTX Sport – otwarcie 18 marca
       Sklepy CTX Sport są sklepami multibrandowymi, oferującymi produkty najlepszych sportowych marek: adidas, Nike, Reebok. Posiadamy bardzo szeroką ofertę produktów wysokiej klasy, która skierowana jest do wszystkich niezależnie od wieku. W naszych sklepach można znaleźć nie tylko odzież i obuwie skierowane do sportowców, ale również takie kolekcje jak: adidas Originals oraz Reebok Classic.
      
       W dniach 17-18 marca w godz. 12-20 w sklepie odbędzie się mini event dla wszystkich. Będzie ustawiona specjalna fotobudka, gdzie będzie można zrobić zdjęcia ze znajomymi oraz gry ruchowe z wykorzystaniem konsoli XBOX 360. Dzieci będą mogły zmierzyć się ze sobą zarówno w grach tanecznych (Dance Central 3) jak i sportowych (Kinects Sports) wygrywając atrakcyjne nagrody od marki 4F.
      
       Rozbudowane Centrum Handlowe Ogrody to obecnie największa i najbardziej nowoczesna galeria handlowa w regionie. Na dwóch poziomach o łącznej powierzchni użytkowej 41 500 m2 oferuje klientom 130 lokali handlowo-usługowych oraz nowoczesny kompleks kinowy. Trzy poziomowy parking przygotowany jest na przyjęcie 1250 aut. Centrum Handlowe Ogrody to jedyny obiekt w regionie, który dzięki zastosowanym rozwiązaniom oraz wdrożonym zasadom zrównoważonej architektury zdobyło certyfikat Breeam, potwierdzający proekologiczność zastosowanych technologii, a także przyjazność obiektu dla otoczenia i jego użytkowników.
      
                                                     -------- artykuł sponsorowany --------
      
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie