UWAGA!

Kalendarz ze zdjęciami wyjątkowym prezentem dla babci i dziadka

 Kalendarz ze zdjęciami wyjątkowym prezentem dla babci i dziadka
fot. nadesłana

Dziadkowie coraz częściej mieszkają z dala od swoich wnuków, przez co rzadko się z nimi widują. Z tego powodu warto wręczyć babci i dziadkowi prezent, który będzie przypomniał im każdego dnia o ukochanych wnuczętach.

Wymarzony prezent na Boże Narodzenie
       Do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze kilka miesięcy, jednak wiele osób już dziś zaczyna oszczędzać na prezenty gwiazdkowe dla najbliższych. Powinno się pamiętać, że najbardziej cieszą podarki trafione, niekoniecznie te najdroższe. Dziadkowie z pewnością ucieszą się, gdy otrzymają kalendarz ze zdjęciami wnuków. Fotografie przedstawiające uśmiechnięte buzie maluchów będą każdego dnia przypominać babci i dziadkowi, że są kochani przez najmłodszych członków rodziny.
      
       Kalendarz z fotografiami wnucząt może przyjąć różne formy. Może to być zarówno kalendarz formatu A3 do wieszania na ścianie, z 12 planszami czy też kalendarz na biurko. Bez względu na wybrany rodzaj kalendarza, na każdym z nich mogą znajdować się pojedyncze zdjęcia lub kolaże przygotowane z kilku fotografii. Dzięki temu prezent dla dziadków zyska indywidualny charakter i stanie się niepowtarzalnym podarunkiem.
      
       Wyjątkowy i wzruszający
       Fotokalendarz jest prezentem wyjątkowym, który wzrusza obdarowywane osoby. Emocje towarzyszące rozpakowywaniu podarunku mogą być jeszcze większe, jeżeli wybierze się kalendarz ze zdjęciami w wersji premium. Każda plansza będzie dzięki temu pokryta błyszczącym lakierem, a jej faktura będzie przypominała skórkę pomarańczy. Taki zabieg sprawi, że kalendarz zaprezentuje się w sposób podobny do odbitek fotografii. Gotowy fotokalendarz można zamówić zapakowany na prezent, dzięki czemu od razu po jego odebraniu, będzie można umieścić go pod świątecznym drzewkiem.
      
       Jakie fotografie wybrać do fotokalendarza?
       Na poszczególnych planszach fotokalendarza można wydrukować dowolne zdjęcia. Najlepszym wyborem są jednak fotografie portretowe, które są wyraźne i prezentują roześmiane twarze wnucząt. Dobrym pomysłem jest również wybranie ujęć, na których widoczne są nie tylko wnuki, ale także ich dziadkowie. Mogą to być zdjęcia ze wspólnych wakacji, wykonane podczas spaceru czy w czasie rodzinnych uroczystości. Mniej trafione będzie drukowanie w kalendarzu fotografii wykonanych z dużej odległości, zdjęć, na których znajduje się wiele różnych osób, bądź ujęć zrobionych przy zbyt słabym świetle. Wybór takich zdjęć do kalendarza może sprawić, że fotografie staną się niewyraźne po wydrukowaniu, co obniży estetykę prezentu.
      
                                                                     ----- materiał płatny -----
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie