UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kampania PSSE

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Elblągu informuje, że w ramach ogólnopolskiego projektu „Odświeżamy nasze miasta” rozpoczęła się kampania „Jesteś w strefie wolnej od dymu tytoniowego”.

Celem kampanii jest ochrona zdrowia mieszkańców przed szkodliwym działaniem dymu tytoniowego, między innymi przez przypominanie wszystkim zapisów ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych (Dz. U. z 1996 r., Nr 10, poz. 55 z późn. zm.). Państwowa Inspekcja Sanitarna wzmacnia działania edukacyjne, które mają zwrócić uwagę mieszkańców naszego regionu na problematykę uzależnienia od tytoniu i przestrzegania zakazów palenia.
       Polska jest krajem, w którym palenie tytoniu od lat stanowi jedną z głównych przyczyn utraty zdrowia, jest też przyczyną bardzo dużej umieralności ludzi dorosłych. W 2004 r. na nowotwory złośliwe płuca, schorzenie prawie wyłącznie związane z wdychaniem dymu tytoniowego, zmarło w Polsce łącznie 212 006 osób.
       Kampania „Jesteś w strefie wolnej od dymu tytoniowego” będzie realizowana etapami. Realizacja każdego z etapów polegać ma na zaplanowaniu działań między innymi polegających na: dystrybucji materiałów edukacyjnych – ulotek i plakatów „Jesteś w strefie wolnej od dymu tytoniowego”, dystrybucji znaków zakazu palenia – w postaci naklejek i tabliczek pleksi, prowadzeniu szkoleń, narad, zajęć edukacyjnych i innych własnych inicjatyw PSSE, mających przypominać o zapisach ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych.
      
Marek Jarosz, powiatowy inspektor sanitarny w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • czy już wybrano drukarnię która bedzie drukować ulotki? może lepiej zatrudnić młode dziewczyny żeby rozdawały na przystankach i innych miejscach preparaty anty-nikotynowe. To taka luźna propozycja jak marnotrawić. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    pilotka(2012-04-26)
Reklama