UWAGA!

„Karta Dużej Rodziny”. Prezydent zaprasza firmy

 
Elbląg, Jerzy Wilk
Jerzy Wilk (fot. AD archiwum portElu)

Prezydent Elbląga Jerzy Wilk zaprasza firmy do współpracy przy realizacji Programu „Karta Dużej Rodziny”. Aby zostać Partnerem Programu, wystarczy złożyć swój akces, wypełniając deklarację.

Oto list Prezydenta w tej sprawie:
       "Szanowni Państwo
       Uprzejmie informuję, że na terenie Gminy Miasto Elbląg wdrażany jest Program „Karta Dużej Rodziny”, zmierzający do poprawy warunków życiowych elbląskich rodzin. W Programie uczestniczyć będą rodziny wielodzietne, w tym rodziny zastępcze, zamieszkałe na terenie Elbląga, składające się z rodziców (jednego rodzica), mających na utrzymaniu troje lub więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 25 roku życia w przypadku kontynuowania nauki.
       Informując o powyższym, zapraszam Państwa do współpracy, wierząc jednocześnie, że udział w Programie „Karta Dużej Rodziny” zwiększy grono Państwa klientów, wzmocni wizerunek firmy, poprawi jej rozpoznawalność wśród mieszkańców i wzbudzi ich zaufanie oraz zainteresowanie mediów. Dodatkowo współpraca z Urzędem Miejskim pogłębi zaufanie ze strony mieszkańców.
       Aby zostać Partnerem Programu wystarczy, złożyć swój akces (wypełnić deklarację) z propozycją oferowanych ulg całorocznych, a także okazjonalnych, np. w okresie świąt, rozpoczęcia roku szkolnego i innych.
       Realizacja systemu ulg i wydawanie kart uczestnikom Programu rozpocznie się 1 lutego 2014 r., niemniej już teraz przystępujemy do pozyskiwania Partnerów. Potwierdzeniem przystąpienia Państwa do Programu będzie porozumienie podpisane z Prezydentem Elbląga.
       Zachęcam Państwa do udziału w Programie i określenia elementów współpracy poprzez zastosowanie ulg przy oferowanych zakupach i usługach. Samorząd ze swojej strony zapewnia promocję firmy umieszczając informacje o udzielonych rabatach na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.
       Szczegółowe informacje o Programie można uzyskać w Departamencie Społecznym Urzędu Miejskiego pod numerem telefonu: 55 239 30 19 lub e-mail dsp@umelblag.pl.
       Prezydent Miasta Elbląg Jerzy Wilk"
      
      
Monika Borzdyńska, rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • ja czegoś nie rozumiem. Od jakiegoś czasu obserwuję, że prezydent Wilk skupia się bardzo na biednych, pokrzywdzonych elblążanach. Bardzo to cenię jako obywatel, ale chciałabym aby taki sprawami zajmował się MOPS (finansowany przez miasto jakby nie było ). Prezydent powinien zając się miastem, jego przyszłością. Bez rozwoju, wsparcia biznesu staczamy się szybciej niż ślimak. Panie prezydencie, to się w zarządzaniu nazywa : DELEGOWANIE
  • Panie Prezydencie Wilk szukasz pan sponsorów, a może trochę uszczuplić swoją dużą gaże i wspomóc jakąś biedną rodzinę czekamy na odzew.
  • Obywatelu, nie pieprz bez sensu!!!:) czas zabrać się za robienie dzieci:-)
  • Wielki Premier tak świetnie DELEGUJE te tematy, że przeciętny obywatel, nie wspominając o tym potrzebującym nieustannie dostaje po d. .. ie.
  • co tam beczysz. .. zajął sie rodzinami które potrzebują wsparcia. .a że sie dorobiłaś tyle dzieci. .. masz pecha. ..
Reklama