UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kartka z nadzieją

W ramach akcji „Pola Nadziei” Stowarzyszenie na rzecz Hospicjum Elbląskiego ogłasza konkurs na kartkę pocztową „Kartka Nadziei”. Kierujemy go do dzieci i młodzieży z elbląskich szkół, przedszkoli i placówek kulturalnych.

W zeszłorocznym konkursie na plakat „Pola Nadziei 2010” Grand Prix zdobył Marcin Wiśniewski, uczeń Gimnazjum nr 2 w Elblągu. Nagrodą w konkursie był aparat fotograficzny oraz wydruk plakatu według projektu Marcina, który będzie promował tegoroczną akcję.
       Spotkaliśmy się niedawno z Marcinem. Odwiedził chore dzieci, zobaczył uśmiech na ich buźkach, wymienił całusy. Powiedział nam, jak bardzo zmieniło się jego spojrzenie na hospicjum: – Dowiedziałem się, że w hospicjum pacjenci nie są sami, że jest tam uśmiech i nadzieja. Teraz wiem, że na pewno nie jest takim smutnym miejscem, jak ludzie myślą - stwierdził.
       Marcin o konkursie dowiedział się od nauczycielki, która podczas lekcji zachęcała do wzięcia udziału w akcji „Pola Nadziei”. Lepiej stać się nie mogło, gdyż właśnie taki jest cel naszej akcji – uwrażliwianie i obalanie stereotypu hospicjum-umieralni. Niezmiernie cieszy nas, że młodzi ludzie chcą uczestniczyć w takich inicjatywach jako artyści i jako wolontariusze, do czego nieustannie zachęcamy.
       Konkurs „Kartka Nadziei” kierujemy do dzieci i młodzieży z elbląskich szkół, przedszkoli i placówek kulturalnych. Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie zamieszczonym na stronie Organizatora. Zdobywca Grand Prix otrzyma cenną nagrodę, a kartki wykonane według wzoru jego pracy będą wykorzystywane do promocji Elbląskiego Hospicjum.
       Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie na rzecz Hospicjum Elbląskiego, współorganizatorem – Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. W konkursie mogą uczestniczyć dzieci, młodzież i osoby dorosłe, z przedszkoli, szkół oraz innych placówek edukacyjnych i kulturalnych z terenu Elbląga.
       Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie do 9 kwietnia kartki pocztowej pod nazwą „Kartka Nadziei”, w dowolnie wybranej technice artystycznej, włącznie z grafiką komputerową, w formacie od A6 (kartka pocztowa) do A4 (kartka do drukarki). Jedynym warunkiem jest to, aby przekazane prace nie brudziły sprzętu używanego do skanowania.
      
      
Anna Podhorodecka, Hospicjum
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama