UWAGA!

Kasa fiskalna, która zaskoczy klientów

2017-09-11
11:15
 
Kasa fiskalna, która zaskoczy klientów

Planując aranżację sklepu, myśli się głównie o ustawieniu wszelkich towarów w taki sposób, by ich oglądanie i wybieranie było wygodne. Warto jednak skupić się również na kilku innych aspektach, na przykład na wyglądzie kasy fiskalnej. Ciekawy model urządzenia można nabyć w Salesystems, czyli w firmie będącej złotym partnerem marki Elzab.

Funkcjonalnie i estetycznie
       Niektórzy właściciele sklepów, kawiarni czy salonów kosmetycznych nie zdają sobie sprawy z tego, że klienci zwracają uwagę nie tylko na jakość usługi lub towaru. Istotny jest również szereg innych rzeczy, jak choćby to, jak rozwiązana jest kwestia płatności. Nie chodzi tu jedynie o to, czy sklep lub inny punkt przyjmuje płatności kartą. Dla klientów ważne jest także to, w jaki sposób zaaranżowane jest stanowisko sprzedaży.
      
       Przykładowo, sklepy mogą nabyć oryginalną, różową kasę fiskalną model K10 marki Elzab. Cechuje ją wyjątkowa kolorystyka, która sprawia, że sprzęt prezentuje się znacznie przyjaźniej niż tradycyjna kasa fiskalna. Urządzenie stanowi modny element wyposażania i, co ważne, sprawdza się zarówno w pracy stacjonarnej i jako mobilna kasa fiskalna. Niewielkie rozmiary, niska waga, wodoodporny dotykowy wyświetlacz i możliwość wykorzystania sprzętu nawet w trudnych warunkach atmosferycznych sprawiają, że sprzęt można użytkować niemalże wszędzie i w każdej sytuacji. Model ten dostępny jest od ręki w rozbudowanej ofercie internetowego sklepu firmy oraz sklepie stacjonarnym.
      
       Kasy fiskalne Elbląg - zaufaj partnerowi marki Elzab
       Różowa kasa fiskalna Elzab jest rekomendowana do salonów fryzjerskich, salonów SPA, cukierni, gabinetów kosmetycznych i innych punktów usługowych lub handlowych, w których estetyka wnętrza ogrywa istotną rolę. Jeżeli chce się zamontować urządzenie fiskalne w swoim sklepie lub salonie warto korzystać z oferty polecanych partnerów handlowych Elzab. W Elblągu jest nim Salesystems Michał Kulesza, który oferuje sprzedaż i serwis kas fiskalnych, drukarek fiskalnych oraz oprogramowania handlowo-magazynowego. Ponadto firma proponuje montaż terminali płatniczych Visa i MasterCard oraz systemów gastronomicznych do restauracji tym samym zapewniając kompleksową obsługę dla wszystkich klientów, którzy potrzebują urządzeń fiskalnych i sprzętów do przyjmowania płatności.
      
       Salesystems stara się podążać za trendami i oferować nowoczesne, modne urządzenia jak różowa kasa fiskalna, ale jednocześnie pamięta również o odbiorach, którzy preferują klasyczne sprzęty. Z tego powodu firma posiada szeroką ofertę tradycyjnych kas fiskalnych oraz terminali płatniczych, dzięki czemu zgłaszają się do niego klienci, którzy działają w różnych branżach i reprezentują odmienne potrzeby. Zapraszamy do współpracy!
      

       saleSYSTEMS Michał Kulesza
       Plac Słowiański 2/117 (Hotel Arbiter)
       82-300 Elbląg

       http://www.salesystems.pl/
      
      

                                                                                     ------- materiał płatny --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej