UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kierowcy pod obserwacją uczniów

W środę (25 kwietnia) od godz. 9.30 do 10.30 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 przeprowadzą akcję mającą na celu na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym przy ul. Mickiewicza. Kierowcom rozdawane będą medale i nagany.

Uczniowie klas IV uczestniczący w zajęciach w Miejskiego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przy Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu, pod opieką koordynatora p. Małgorzaty Staneckie, we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Elblągu oraz Komendą Miejskiej Policji w Elblągu, przeprowadzą projekt - akcję prewencyjną.
       Głównym celem akcji będzie kształtowanie wśród uczniów umiejętności obserwacji i oceny sytuacji na drodze oraz podejmowania właściwych decyzji, a także promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym. Projekt ma na celu pokazanie uczniom prawidłowych, ale i nieprawidłowych zachowań na drodze, a przede wszystkim zwrócenie uwagi na przepisy dotyczące ich bezpośrednio (kto może siedzieć na przednim siedzeniu, kogo obowiązuje fotelik, pasy itp).
       Kierowcy, którzy będą jechali zgodnie z przepisami, otrzymają od uczniów SP 4 medal „Wzorowy kierowca" (wydrukowany w formie naklejki). Kierowcy łamiący przepisy otrzymają znak ostrzegawczy „Możesz być sprawcą wypadku”, pouczenie od policjanta, a przed dziećmi będą musieli obiecać, że nie będą już więcej przekraczali prędkości.
      
Małgorzata Stanecka, koordynator MC BRD NR 1
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • akcja na pewno przydatna ale mam wątpliwości, czy artykuł powinien ją uprzedzać. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  us(2012-04-24)
 • Nikt nie dostanie takiej plakietki, bo wszyscy jeżdżą tzw stylem rosyjskim. Czyli kierowca nawet małego fiata to pan i władca, pieszy zaś nikim. Dlatego nikt nie zatrzymuje się przed przejściem aby przepuścić pieszych
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  jezry(2012-04-24)
 • Ajajaj-jezry, dala ciebie nikt, nikogo, niczym ??ale w domu wszyscy zdrowi ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  pik(2012-04-24)
Reklama