UWAGA!

„Kierunek: Zdrowie”- refleksologia i fitness

 
Elbląg, „Kierunek: Zdrowie”- refleksologia i fitness

Jutro (8 marca) o godz. 16 w Ratuszu Staromiejskim odbędzie się kolejne spotkanie w ramach kampanii prozdrowotnej dedykowanej grupie mieszkańców Elbląga 60+ pn. „Kierunek: Zdrowie”. O refleksologii jako przykładzie terapii holistycznej opowie Katarzyna Laskowska, prowadząca gabinet Refleksologii i rehabilitacji.

Podczas wykładu pokaże ona między innymi rozmieszczenie na stopach, dłoniach i twarzy poszczególnych refleksów narządów. Zaprezentuje także, w jaki sposób pracą na refleksach, możemy oddziaływać na poszczególne części ciała, uruchamiając naturalny proces samoleczenia i przywracania równowagi organizmu m.in. w dolegliwościach kręgosłupa, kolan, bólach głowy czy niestrawności.
       Będzie również spotkanie z instruktorem fitness Magdaleną Kalinowską - Kluge, która podczas swojego wykładu odpowie na pytania, dlaczego warto ćwiczyć i jakie formy aktywności wybrać. Przedstawi także seniorom propozycje ćwiczeń i aktywnego spędzania czasu.
       Organizatorem kampanii prozdrowotnej „Kierunek: Zdrowie” jest Witold Wróblewski prezydent Elbląga, współorganizatorem Elbląska Rada Seniorów.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • To sobie wróblewski przypomniał, że wybory w tym roku i kampanie "organizuje" Na halu mosiru w pierwszym szeregi niech stanie, bo i wiek i waga na to wskazuje
Reklama