UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Klasy Mistrzostwa Sportowego. Koniec projektu

 
Elbląg, Klasy Mistrzostwa Sportowego. Koniec projektu
fot. nadesłana

Po ośmiu miesiącach wytężonych treningów dobiegło końca przedsięwzięcie pod nazwą Klasy Mistrzostwa Sportowego. To przedsięwzięcie, w ramach którego przez osiem miesięcy uczniowie dwóch wybranych klas szkół podstawowych – SP 12 i SP 23, trenowali w szkole taniec towarzyski.

- W zajęciach udział wzięli uczniowie, którzy najpierw uczestniczyli w projekcie Elbląska Liga Tańca, realizowanym w 2012 roku gdzie poznawali podstawy w tańcach latynoamerykańskich i standardowych – tłumaczą organizatorzy – A w tym roku mieli możliwość kontynuowania nauki na wyższym poziomie poprzez zadanie, pod nazwą Klasy Mistrzostwa Sportowego. Tegoroczne treningi były już bardziej zaawansowane i intensywniejsze, ale uczniowie poradzili sobie z nimi bardzo dobrze.
       Zajęcia rozpoczęły się w marcu i trwały aż do grudnia 2013 z wyłączeniem przerwy wakacyjnej. Prowadzili je instruktorzy i jednocześnie tancerze Formacji „LOTOS – Jantar”. Nabyte umiejętności uczestnicy Klas Mistrzostwa Sportowego, zaprezentowali podczas Turnieju Tańca „Bażant”, który odbył się 20 kwietnia 2013 w CSE Światowid. Po zakończeniu zadania uczestnicy mogą przejść do Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” i kontynuować taneczną karierę. Treningi Klas Mistrzostwa Sportowego zostały przeprowadzane pod kątem przygotowań do startów w zawodach i ukształtowaniu przyszłych par sportowych.
       Klasy Mistrzostwa Sportowego realizowane są w ramach projektu "Poprzez pasję do Mistrzostwa", przy wsparciu Prezydenta Elbląga.
      
      
Zyta Wrzos, CT Promyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama