[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Klucz do lepszej przyszłości dzieci

 
Elbląg, Klucz do lepszej przyszłości dzieci
fot. Anna Dembińska, arch. PortEl.pl

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Oddziału Okręgowego w Elblągu zaprasza rodziców/opiekunów prawnych zainteresowanych rozwijaniem swojego potencjału wychowawczego do uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach edukacyjno-profilaktycznych.

To cykl spotkań, podczas których rodzice będą mogli poszerzać swoją wiedzę na temat rozwoju dziecka oraz rozwinąć umiejętności, które pozwolą im lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach wychowawczych.
      
       Karta zgłoszenia na warsztaty. 
      
       Podczas warsztatów postaramy się pomóc rodzicom znaleźć najlepsze rozwiązania w zakresie rozmawiania ze swoimi dziećmi i budowania swojego rodzicielskiego autorytetu. Podpowiemy także, po co ustalać reguły i jak konsekwentnie się ich trzymać, jak mądrze formułować swoje oczekiwania wobec dziecka oraz jak motywować je do nauki. Nie zabraknie także informacji o tym, jak kształtować postawy wolne od agresji, jakie są metody radzenia sobie z agresją, ukażemy czym jest przemoc w rodzinie, jakie są jej źródła i mechanizmy, jakie są jej konsekwencje i jak zachowanie dorosłych wpływa na dzieci. Podczas zajęć poznamy również przyczyny wchodzenia młodzieży w uzależnienia, ukażemy od czego młodzież może się uzależnić oraz przekażemy informację gdzie i jaką pomoc można uzyskać chcąc pomóc swojemu dziecku.
       Nie zabraknie informacji o tym, jak reagować w sytuacjach trudnych i konfliktowych, kiedy dziecko ma na dany problem zupełnie inne spojrzenie niż rodzic.
      
       W razie pytań dotyczących udziału prosimy o kontakt z biurem: tpdzo@o2.pl , tel. 55 233 82 10
      
       Serdecznie zachęcamy do udziału w warsztatach!
       Warsztaty są organizowane w ramach projektu „Edukacja rodziców kluczem do lepszej przyszłości ich dzieci” – warsztaty edukacyjno-profilaktyczne dla rodziców/opiekunów prawnych z Elbląga w zakresie problematyki uzależnień i przemocy.
      
Łukasz Mierzejewski, UM Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama