UWAGA!

KOD na rowerach

 Elbląg, KOD protestował, teraz będzie zbierał podpisy
KOD protestował, teraz będzie zbierał podpisy (fot. MS, archiwum portEl.pl)

Elbląscy działacze Komitetu Obrony Demokracji ruszają na rowery, by zbierać podpisy pod obywatelskim projektem ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. Będą jeździć po Elblągu w każdą sobotę kwietnia w godz. 11.30-15.20. Start i meta na placu Słowiańskim.

- Aby uatrakcyjnić akcję i dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców naszego miasta, członkowie KOD-u będą przemieszczać się po ulicach na specjalnie oznakowanych rowerach. Już 30 marca przed pierwszą przejażdżką odbędzie się trening rowerowy o godzinie 20:15 w Pałacu Fitnessu na Starym Mieście przy Bulwarze Zygmunta Augusta – informuje Tadeusz Kawa, elbląski koordynator KOD.
       Zbieranie podpisów na rowerach odbędzie się 2, 9, 16, 23 i 30 kwietnia. Zbiórka o godz. 11.30 na placu Słowiańskim, skąd w południe ekipa rowerowa KOD-u ruszy w miasto, jadąc wzdłuż ulic: 1 Maja, 12 Lutego, Nowowiejską (zbieranie podpisów przy markecie), następnie ul. płk. Dąbka, Gwiezdną, ponownie Dąbka do targowiska miejskiego (tam również zbieranie podpisów), następnie do CH Ogrody. Powrót tą samą trasą. Ok. godz. 15.20 uczestnicy przejażdżki powinni być z powrotem na placu Słowiańskim.
       Mapę przejazdu znajdziecie tutaj.
      
Tadeusz Kawa, koordynator elbląski KOD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • masakra. ..
 • na starość komuszkom zachciało się poszaleć, boli ich utrata wpływów, i bardzo dobrze!!! Cała POLSKA z was się śmieje. .. !
 • A co nas niemiecki KOD interesuje, mamy własne problemy
 • Oj jak boli oderwanie od koryta. Jak wasz bożek Tusk powróci to was zbawi.
 • KOD nie przejmujcie się tubylcami, kłamać dalej !!!!
 • komitet obrony koryta podnosi leb
 • Tak trzymać ! Pisowi coraz to się sypią cudowne pomysły. Coraz wiecej ludzi widzi jaka to "dobra, zmiana !" Świetny pomysł !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  13
  Mamaj(2016-03-29)
 • Już PIS-owska wtacha tylko ujada. Macie swego boga "Jarka", to zachowujcie się przyzwoicie, módlcie się itp. Dziwne, że wszyscy inni Wam przeszkadzają, zaraz wyzwiska, połajanki i to w zgodzie z miłosierdziem. Jeśli innych uważasz za komuchów, to znaczy, że też nim jesteś, bo tu żyłeś, uczyłeś się, pracowałeś i wtedy to nie przeszkadzało. Można było być nawet prokuratorem Piotrowiczem i Pisowcem również - można! Mi to nie przeszkadza, ale dajcie innym mieć swoje zdanie i nie wyzywajcie od złodziei, drugiego sortu itp. Nawet rowerzyści to dla Was podejrzana grupa. .. Widać Święta nic Was nie nauczyły, dalej jada, nienawiść, . ..
 • Maryla Ty dałaś się w to wciągnąć ?. Czy zdajesz sobie sprawę kogo popierasz?
 • Za takie wpisy już też płacą? Mam nadzieję że jesteś emerytem. Właśnie twoja kochna partia odbiera ci twoja emeryture. Ciesz się nimi dalej. Ciesz. Się
 • @lumiere-do komuszków to akurat wam Pisiołki najbliżej. Już wkrótce i ty, jak wielu innych do tej pory się połapało, że Pis kroczy w niebezpieczną stronę. O jakiej utracie wpływów ty mówisz, a ty przez to poczułeś się jakoś bardziej wpływowy. Z was cały świat się śmieje, bo miały być dobre zmiany, a jak wyszło ???Nastąpiła tylko zmiana przy korytkach-może nie?do tego zwielokrotniona. Gdzie 12 zeta na godzinę, gdzie 500 na KAŻDE dziecko, gdzie obniżony wiek emerytalny, gdzie leki dla emerytów, gdzie wyższa kwota wolna od podatku???? mam wymieniać dalej. Zaczeliście od konstytucji, by dać prezesowi władzę absolutną -nie tędy droga.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  10
  augustino(2016-03-29)
 • na ROWERACH szybciej ZDRAJCY opuszczą naszą OJCZYZNĘ!
Reklama