UWAGA!

„Kolędnicy Na Ulicy” po raz piąty!

 Elbląg, „Kolędnicy Na Ulicy” po raz piąty!

Już po raz piąty podczas Świątecznych Spotkań Elblążan (14-15 grudnia) ducha radosnych Świąt Bożego Narodzenia ożywiać będzie grupa kolędników w ramach akcji "Kolędnicy Na Ulicy". Tak jak w roku ubiegłym realizatorem przedsięwzięcia jest Elbląski Oddział Abstrakcyjny, który chce nadać imprezie szczególną świąteczną atmosferę!

Jest to tradycja, którą młodzi elblążanie kultywują już od czterech lat, zapraszając do śpiewania wszystkich elblążan. Akcja "Kolędnicy Na Ulicy" miała początek w 2008 roku a pomysłodawcami byli członkowie nieistniejącej już nieformalnej grupy, "Młodzi w Centrum". Od 2012 roku z inicjatywy Kamila Zimnickiego, za kolędników przebierają się członkowie Elbląskiego Oddziału Abstrakcyjnego którzy skutecznie urozmaicają klimat elbląskiej starówki podczas Świątecznych Spotkań Elblążan. Inicjatywę od początku wspiera Departament Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu i Stowarzyszenie Elbląg Europa.
       Wszystkich, którzy chcą dołączyć do wspólnego śpiewania zapraszamy na próbę już w najbliższy piątek, 6 grudnia, o godz. 16.30 do siedziby Stowarzyszenia Elbląg Europa przy ul. Warszawska 55.
       Umiesz grać na jakimś instrumencie? Weź go ze sobą! Na pewno się przyda! Sam motyw kolędowania może wydawać się nudny, ale obiecujemy, że w naszym wydaniu taki nie będzie!
       Zapraszamy do grupy kolędników! Ty też możesz śpiewać z nami! Serdecznie zapraszamy!
      
Elbląski Oddział Abstrakcyjny
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama