UWAGA!

Kolejny pomysł na ferie

 Elbląg, Kolejny pomysł na ferie

Jeśli ukończyłeś 16 lat, jesteś studentem albo bezrobotnym, który nie ma pomysłu na konstruktywne spędzenie ferii zimowych to możesz skorzystać z oferty Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP.

Centrum przygotowało darmowe zajęcia z doradcą zawodowym Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej, u którego można uzyskać indywidualne porady i informacje na temat wyboru szkoły, czy zawodu z przyszłością na rynku pracy, a także nauczyć się pisania dokumentów aplikacyjnych. Podczas zajęć będzie można nauczyć się jak przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej.
     - Proponujemy również zajęcia grupowe. Program będzie realizowany wraz z Liderem Klubu Pracy, który przeprowadzi symulację rozmowy kwalifikacyjnej, wykona testy, które odpowiedzą nam na pytanie o naszych predyspozycjach zawodowych. Planujemy pokaz filmów dotyczących wybranych zawodów – podsumowuje Jarosław Migacz, doradca zawodowy.
     Ponadto będzie można skorzystać z bazy ofert pracy Młodzieżowego Biura Pracy.
     Wszystkie zainteresowane osoby mogą dzwonić pod numerem: 055 232-68-19 lub przyjść osobiście w godz. 8.00 do 15.00 do siedziby centrum, mieszczącej się przy ul. Junaków 5 w Elblągu. Istnieje możliwość kontaktu droga mailową ceipelblag@poczta.fm.
Oprac. Anieze

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama