UWAGA!

Koncert dla Julki

 Elbląg, Koncert dla Julki
fot. nadesłana

Przedszkole nr 15 oraz Fundacja Dlaczego Pomagam zapraszają 2 grudnia (poniedziałek) o godz. 16.30 do Ratusza Staromiejskiego na koncert charytatywny na rzecz chorującej na białaczkę limfo-blastyczną 5-letniej Julki Frącek.

Zapraszamy wszystkich do spędzenia fantastycznego popołudnia w Ratuszu Staromiejskim na charytatywnym koncercie (wystąpi elbląski zespół Brothers w świątecznym repertuarze), zabawach tanecznych i nie tylko dla dzieci, licytację fantastycznych przedmiotów przekazanych bezinteresownie przez osoby prywatne i elbląskie organizacje i firmy, wystawę prac dzieci i rodziców z Przedszkola Integracyjnego nr 15 w Elblągu, kawiarenkę z pysznościami oraz wiele innych.
       Fundacja Dlaczego Pomagam patronuje temu wydarzeniu, a główny organizator Przedszkole Integracyjne nr 15 w Elblągu przygotowało mega atrakcje dla dzieci i dorosłych.
       Liczymy na Was, gdyż tym razem chcemy wesprzeć finansowo 5-letnią Julkę z Elbląga, zmagającą się z ciężkimi chorobami: białaczką, zespołem Downa, padaczką.
       Julia i jej rodzina bardzo potrzebują naszego wsparcia. Obecnie Julia z mamą przebywa na oddziale hematologii dziecięcej Akademii Medycznej w Gdańsku, gdzie przechodzi chemioterapię. Jej tata i młodsze rodzeństwo są w domu w Elblągu i bardzo tęsknią za mamą i Julcią.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama