UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Koncerty Łódź, 2019 - co czeka nas w 2 półroczu?

2019-07-25
10:47
 
Koncerty Łódź, 2019 - co czeka nas w 2 półroczu?

Łódź jest ważnym polskim centrum przemysłowym, naukowym i kulturalnym. Jest także trzecim najbardziej zaludnionym miastem w kraju, z ponad sześćset tysiącem mieszkańców. Dla tak dużej publiczności przygotowywane są ciekawe i zróżnicowane tematycznie wydarzenia muzyczne. Gdzie kupić bilety na koncerty odbywające się w Łodzi i jakie wydarzenie będzie można zobaczyć? Z tekstu dowiecie się wszystkiego, a także:

- oferta klubu Wytwórnia
       - bilety na koncerty LAJ
       - pozostałe koncerty Łódż, 2019
      
       Kulturalna oferta klubu Wytwórnia
       Ważne koncerty odbywają się w kilku łódzkich klubach, jednak te najbardziej popularne i pożądane, organizuje klub Wytwórnia. Czym jest to miejsce? Klub znajduje się w kompleksie budynków, należących kiedyś do Wytwórni Filmów Fabularnych w Łodzi. Po kryzysie WFF pojawiła się konieczność oddania części budynków w ręce prywatnych inwestorów. Tak właśnie powstał między innymi klub, nawiązujący do dawnych tradycji tego miejsca. Spółka zarządzająca klubem Wytwórnia postawiła sobie za cel, aby w tym miejscu skupić wszystkie najważniejsze trendy kulturalne i udostępnić je łodzianom. Misja ta powiodła się, ponieważ od dwunastu lat klub funkcjonuje, organizując ponad sto wydarzeń rocznie z różnych dziedzin kultury. Swoje koncerty grają tutaj także najważniejsi artyści, tworzący muzykę rozrywkową.
      
       Bilety na koncerty LAJ
       LAJ, czyli Letnia Akademia Jazzu to wydarzenie, które przyciąga największych fanów tego gatunku muzycznego z całego kraju. Koncerty organizowane są we wszystkie czwartkowe wieczory w klubie Wytwórnia. Fani jazzu mogą zobaczyć na scenie nie tylko rodzimych wykonawców, ale także bandy, które przybywają na koncerty z całej europy, a nawet z kolebki jazzu - Nowego Jorku. Dzięki tak zróżnicowanym artystom, zaproszonym na koncerty, każdy fan jazzu może znaleźć dla siebie ciekawe wydarzenie. Bilety na koncerty organizowane w ramach LAJ, dostępne są już od trzydziestu złotych.
      
       Pozostałe koncerty Łódż, 2019

       Jazzowe szaleństwo to nie jedyne wydarzenie kulturalne w Łodzi. Po wakacjach odbędzie się kilka ważnych wydarzeń, dlatego już dziś warto kupić bilety na koncerty Łódź będzie miała okazje zaprosić do siebie takich artystów, jak choćby Raz Dwa Trzy, Happysad czy Pidżama Porno. W listopadzie odbędzie się jeden z koncertów zespołu Kult, w ramach Pomarańczowej Trasy. Końcem roku pojawią się tacy artyści jak Bednarek i Marek piekarczyk, których repertuar jest bardzo odległy od siebie. Bilety można kupić na miejscu lub za pośrednictwem dobrych serwisów internetowych z biletami.
      

       ----- materiał płatny -----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl