UWAGA!

Konferencja organizacji pozarządowych

2 kwietnia w ratuszu odbędzie się doroczna konferencja elbląskich organizacji pozarządowych. W programie m.in. rozstrzygnięcie konkursu im. dr Aleksandry Gabrysiak na najlepszą inicjatywę.

Raz w roku przedstawiciele elbląskich organizacji pozarządowych spotykają się z prezydentem miasta, by opowiedzieć o swojej działalności oraz porozmawiać o wynikach współpracy z samorządem. Tegoroczna konferencja odbędzie się w najbliższą sobotę, 2 kwietnia. W programie m.in. rozstrzygnięcie II edycji konkursu im. dr Aleksandry Gabrysiak na najlepszą inicjatywę elbląskiej organizacji pozarządowej, sprawozdanie z działalności Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych w roku 2004, jak również ze współpracy organizacji pozarządowych z władzami miasta.
     W konferencji weźmie udział Jakub Wygnański, członek Rady Pożytku Publicznego, który przedstawi referat na temat konsultacji "Narodowego Programu Rozwoju". Natomiast perspektywy współpracy elbląskich organizacji pozarządowych z organizacjami z obwodu kaliningradzkiego zaprezentuje Bartłomiej Głuszak z Biura Współpracy Zagranicznej ESWIP.
     Konferencja elbląskich organizacji pozarządowych rozpocznie się o godz. 11.00.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama