UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs "Dbam o swoje bezpieczeństwo"

 
Elbląg, Konkurs "Dbam o swoje bezpieczeństwo"
fot. nadesłana

Siedemnaście szkół podstawowych: dziewięć z terenu miasta i osiem z powiatu wzięło udział w etapie szkolnym konkursu „Dbam o swoje bezpieczeństwo”. Łącznie w etapie tym uczestniczyło 278 uczniów klas I-III.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Dbam o swoje bezpieczeństwo” organizowany jest przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie w ramach Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej”.
       - Do Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Elblągu wpłynęły 153 prace – mówi nadkom. Alina Zając. - Komisja konkursowa wytypowała do etapu wojewódzkiego 9 naszym zdaniem najlepszych prac choć ich wybór był naprawdę bardzo trudny.
      
       Prace zakwalifikowane przez komisję do etapu wojewódzkiego wśród uczniów klas I: Klaudia Biłas – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonce Pasłęckiej, Lena Łynko – Szkoła Podstawowa Nr 6 w Elblągu, Daniel Januszkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 23 w Elblągu
      
       W kategorii klas II wytypowano prace uczniów: Julia Łopacka – Szkoła Podstawowa Nr 6 w Elblągu, Wiktor Trochimiuk– Szkoła Podstawowa w Godkowie, Igor Ingielewicz – Zespół Szkół Nr 2 w Elblągu
       Wśród klas III zwycięzcami zostali: Wanessa Zajączkowska – Zespół Szkół w Gronowie Górnym, Aleksandra Wołoszczuk – Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Bielicy, Kamil Studziński– Szkoła Podstawowa w Zwierznie
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama