UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs dla organizacji pozarządowych

Zarząd Województwa ogłosił konkurs dla organizacji pozarządowych, które chciałyby prowadzić warsztaty oraz inne zajęcia wpierające osoby niepełnosprawne na rynku pracy.

Dofinansowane będzie także doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy oraz kursy, które przygotują osoby niepełnosprawne do życia zawodowego.
       Projekty zgłaszane przez stowarzyszenia i fundacje muszą być skierowane do mieszkańców co najmniej dwóch powiatów, a ich realizacja powinna obejmować okres od 1 lipca do 31 grudnia 2012 r.
       Na konkurs przeznaczono 200 tys. zł otrzymane z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Oferty należy składać do 23 maja br. osobiście lub pocztą w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (ul. Głowackiego 17).
       Szczegóły konkursu.
      
Łukasz Bielewski, kierownik Biura Prasowego Urzędu Marszałkowskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama