UWAGA!

Konkurs na najlepszą pracę o Żuławach

Elbląg, Konkurs na najlepszą pracę o Żuławach

Trwa konkurs ogłoszony przez Stowarzyszenie Żuławy na najlepsze prace naukowe – licencjackie, inżynierskie, magisterskie lub doktorskie, obronione w 2009 lub 2010 roku, związane tematycznie, bezpośrednio lub pośrednio z regionem Żuław delty Wisły.

Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o Żuławach delty Wisły, wzbudzenie zainteresowania tym regionem oraz upowszechnienie prac naukowych mogących mieć wpływ na rozwój regionu Żuław.
       Stowarzyszenie Żuławy (zrzeszające gminy i powiaty żuławskie) jest samorządowym lobby żuławskim, starającym się wpłynąć na decyzje podejmowane przez władze centralne i samorządowe dotyczące naszego regionu, w szczególności Żuław.
       Fundusz nagród w konkursie wynosi minimum 10 000 złotych. Termin nadsyłania prac i wniosków upływa 30 listopada 2011 roku (liczy się data wpłynięcia pracy i wniosku do siedziby Stowarzyszenia Żuławy).
       Wszelkie informacje nt. konkursu można uzyskać w Biurze Stowarzyszenia Żuławy w Nowym Dworze Gdańskim, ul. Sikorskiego 23 pok. 29, telefonicznie pod numerem 55/ 2473671 w. 56 lub 509 396900 lub po przesłaniu zapytania na adres e-mail: biuro@stowarzyszeniezulawy.org.pl
       Regulamin konkursu i wniosek można znaleźć na stronie internetowej: http://stowarzyszeniezulawy.org.pl/
      
Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Dlaczego nigdzie nie jest wspomniane ze 20 sierpnia w Elblągu wystąpią Kasia Kowalska i Maryla Rodowicz z radiem rmf fm?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    jannam(2011-08-04)
Reklama