UWAGA!

Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną

 
Elbląg, Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną
fot. Anna Dembińska, arch. portEl

Od 10 lat parafia św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku zaprasza do udziału w konkursie „Na najpiękniejszą palmę wielkanocną”. Rozstrzygnięcie tegorocznego konkursu odbędzie się w niedzielę palmową, 9 kwietnia na mszy św. o godz. 11.

Pierwszy konkurs z inicjatywy ks. proboszcza Sławomira Szczodrowskiego odbył się w 2008 roku i miał zasięg parafialny. Potem zaprosiliśmy do udziału szkoły z terenu miasta i gminy, kolejno, włączyły się stowarzyszenia, rodziny i osoby indywidualne.
       Ponieważ wpływały również prace spoza terenu miasta i gminy, ubiegłoroczny konkurs, już z inicjatywy ks. proboszcz Józefa Grochowskiego, przyjął miano regionalnego. Wpłynęło 30 prac, przy wykonaniu których pracowało ok. 400 osób.
       Do współpracy z parafią włączył się Urząd Miasta i Gminy w Tolkmicku, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu oraz Oratorium im. św. Jana Bosko w Tolkmicku. W tym roku oprócz wymienionych już organizatorów patronat honorowy sprawuje Starostwo Powiatowe w Elblągu a patronat medialny Redakcja Gościa Niedzielnego - Wydanie Elbląskie.
      
       Mamy nadzieję, że wszyscy dotychczasowi uczestnicy z miasta, gminy i powiatu wezmą udział w tym pięknym, barwnym konkursie, a grono to powiększy się o nowe osoby, rodziny, szkoły, stowarzyszenia i inne grupy. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału.
       Więcej  szczegółów na temat konkursu znajdą Państwo na stronie.
      
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama