UWAGA!

Konkurs na wielkanocną palmę

 
Elbląg, Takie palmy wykonano w ubiegłym roku
Takie palmy wykonano w ubiegłym roku (fot. Daniela Bukowska)

Pędy wierzby, bibuła, suszone kwiaty i bukszpan mogą posłużyć do przygotowania palmy wielkanocnej i do udziału w konkursie. Parafia św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku już czeka na zgłoszenia.

Kultywowanie i propagowanie tradycji wśród mieszkańców miasta i gminy Tolkmicko oraz prezentacje umiejętności artystycznych wykonawców - to główne cele konkursu organizowanego przez Parafię pw. św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu oraz Stowarzyszenie Oratorium im. św. Jana Bosko w Tolkmicku. - Forma i technika wykonania prac jest dowolna – mówi Daniela Bukowska z parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku. – Palmy powinny być wysokie przynajmniej na metr i wykonane z naturalnych surowców.
       Każda praca powinna być podpisana (imię i nazwisko wykonawcy lub przedstawiciela – reprezentanta grupy, rodziny, ilość i wiek osób biorących udział w wykonaniu palmy, dane kontaktowe) oraz dostarczona do kancelarii Parafii św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku do 23 marca.
       Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się w Niedzielę Palmową, 29 marca, po mszy św. o godz.12. - Na autorów najpiękniejszych palm czekają dyplomy i upominki – dodaje Teresa Miłoszewska z Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.
       Regulamin konkursu dostępny jest na stronie.
      
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama