UWAGA!

Konsumenckie ABC dla dzieci i młodzieży

Elbląskie Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej realizuje projekt pt. „Konsumenckie ABC dla dzieci i młodzieży” finansowany przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta. Zadanie ma przyczynić się do wzrostu świadomości konsumentów na temat przysługujących im praw podczas dokonywania zakupów za pośrednictwem Internetu.

Elbląskie Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej informuje, że od dnia 1 sierpnia do 31 grudnia 2011 r. realizuje projekt pt. „Zakupy w internecie-konsumenckie ABC dla dzieci i młodzieży” finansowany przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta. Zadanie jest realizowane poprzez prowadzenie szkoleń połączonych z warsztatami edukacyjnymi w szkołach ponadgimnazjalnych, jak również poprzez wydanie broszury instruktażowej opisującej poszczególne prawa konsumenckie związane z bezpiecznymi zakupami w Internecie, reklamacjami tak zakupionych towarów oraz ewentualnym sposobem dochodzenia roszczeń, publikacje prasowe w lokalnych mediach w przedmiotowej tematyce oraz udzielanie bezpłatnych porad konsumenckich.
      
       Wszelkich informacji udzielamy w siedzibie ECM w Elblągu przy ul. Stefczyka 7-8/6, bądź też pod nr tel. (55)642-44-25, lub za pośrednictwem e-mail: esas_1@wp.pl
      
Elbląskie Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • "(. .. ) finansowany przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta. " - a urząd skąd wziął pieniążki? Wypracował? Może należałoby napisać "sfinansowane z pieniędzy podatników odebranych im pod przymusem"?
Reklama