UWAGA!

Krea(k)tywni 2016. Kup wyjątkowy kalendarz i wesprzyj chore dzieci

2015-11-03
Aktualizowany 2015-12-16 09:40
 
Elbląg, Krea(k)tywni 2016. Kup wyjątkowy kalendarz i wesprzyj chore dzieci

Fundacja Zbieramy Razem w Gdańsku wydała już wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju kalendarz na 2016 roku, który powstał w ramach nowego projektu – „Krea(k)tywni”. Otrzyma go każdy, kto wpłaci minimum 60 zł na jeden ze wskazanych celów.

Dochód ze sprzedaży tego wyjątkowego kalendarza przeznaczony jest na pomoc naszym podopiecznym, a w szczególności Błażejowi z Rypina w województwie kujawsko-pomorskim w powrocie do sprawności, Alicji Grzymowicz z Gdańska, która walczy z guzem mózgu, dzieciom z Domu Pomocy Społecznej w Elblągu prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr św. Jadwigi oraz 8-letniej Emilce, także z Elbląga, której ciało wymęczone jest nieustającymi napadami, bezdechami i drgawkami, cierpiącej na rzadką chorobę Von Willebranda.
       - Kalendarz w całości jest dziełem naszych zdolnych wolontariuszy, którzy w pocie czoła, zakładali nie byle jakie kostiumy i barwne stroje, by przenieść nas w zupełnie inny świat – informuje Piotr Barszczewski, prezes fundacji. - Powstał więc drugi gigantyczny po Bestiariuszu projekt… Odkrywcy, Gwiazdy, Pustelnika… Jak zwykle niezawodni wolontariusze postanowili przedstawić je w interesujący sposób, np. typ ciekawy świata, czyli Odkrywca, pewny siebie – Gwiazda czy samotniczy – Pustelnik. Fotografią zajął się Grzegorz Petk, natomiast wizażem Elżbieta Skoczeń, dwóch świetnych profesjonalistów z ogromnym sercem.
       Ciesząc się tym barwnym, pięknym kalendarzem z typami osobowości człowieka możesz dowiedzieć się kim jesteś. Może typ pewny siebie, czyli Gwiazda? A może typ samotniczy, jak Pustelnik?
       Parametry Kalendarza: rozmiar A2 – 594 mm x 420 mm, ilość kart - 6 +plecki, gramatura papieru - 250 gr, zawieszka spiralna - kolor miedziany. Opakowanie przesyłki karton (tuba) - w cenie zawarty jest koszt przesyłki i opakowania.
       A więc nie czekaj, wesprzyj tych, którzy bardzo tego potrzebują i… ciesz się przez cały rok nowym kalendarzem, wyjątkowym dziełem naszych wolontariuszy.
       Szczegóły na www.zbieramyrazem.org
      
Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl objęła patronat medialny nad akcją

      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama