UWAGA!

Królewiecka z Koroną

 

Dzisiaj ruszyła sprzedaż lokali mieszkalnych usytuowanych w budynku realizowanym przy ul. Królewieckiej w Elblągu o nazwie Korona Elbląga. Budynek położony na wzniesieniu (ponad 42 metrów n.p.m) będzie liczył siedem pięter. Z okien i tarasów usytuowanych po południowo zachodniej stronie rozpościerał się będzie widok na Żuławy Wiślane i Gdańsk, zaś od strony wschodniej na park Bażantarnia i Górę Chrobrego.

Jednym z najciekawszych lokali w tym budynku będzie apartament o pow. 115 m2 z 40-metrowym tarasem, usytuowany na ostatnim piętrze nazwany „Perłą w Koronie”. Architekci odpowiedzialni za realizację projektu tak usadowili budynek, aby maksymalnie wykorzystać jego walory związane z lokalizacją. Budynek będzie zawierał 74 lokale mieszkalne, pod budynkiem znajdowała się będzie podziemna hala garażowa. Położenie nieruchomości, jego architektura, świetny dostęp do środków komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus), sąsiedztwo szkół, obiektów handlowych, ale przede wszystkim sąsiedztwo terenów rekreacyjnych powoduje, że budynek ten na trwale wpisze się w mapę miasta.

 


        
       Jak informuje Jarosław Kraiński z Freedom nieruchomości, prowadzący sprzedaż inwestycji, oferowane mieszkania będą dostosowane dla szerokiej gamy klientów, zarówno pod względem wielkości lokali jak i ich cen. Większość cen lokali będzie dostosowana do programu MDM (Mieszkanie dla młodych), którego ostatnia edycja zaczyna się w styczniu 2018 roku. Jedynie lokale położone na najwyższych kondygnacjach lokale będą miały nieco wyższą cenę, ale nadal bardzo konkurencyjną na elbląskim rynku. Budowa inwestycji rusza jeszcze w miesiącu listopadzie, Deweloper planuje oddać budynki do użytkowania wiosną 2019 roku.
           
       Sprzedaż inwestycji odbywać się będzie w dwóch punktach, jeden z nich będzie się w siedzibie Freedom nieruchomości przy al. Grunwaldzkiej 31, tel. 55 233 25 39 lub 667 774 100, drugi z chwilą rozpoczęcia budowy będzie się znajdował się przy ul. Królewieckiej 201. Wszystkie informacje znajdują się na stronie lub na naszym fanpage.
      
                                                                                 ------ artykuł sponsorowany -------
      

      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej