UWAGA!

Kryształowe Serce dla Zygmunta Stojka

Elbląg, Kryształowe Serce dla Zygmunta Stojka
(fot. PS)

„Wrażliwość i szlachetność jest cechą ludzi wielkich”. Do grona tych osób Fundacja Elbląg zaliczyła Zygmunta Stojka. W dowód wdzięczności za dotychczasowe zaangażowanie w działalność Fundacji laureat otrzymał statuetkę Kryształowego Serca.

Nagroda Kryształowego Serca przyznawana podczas „Wieczoru z Filantropem” trafia do rąk osób, organizacji i instytucji, które szczególnie przysłużyły się rozwojowi Fundacji, a także dały się poznać jako wrażliwe na potrzeby innych i szlachetne w swym postępowaniu. Takim też w odczuciu załogi Fundacji Elbląg jest Zygmunt Stojek, elbląski przedsiębiorca.
     - Zygmunt Stojek jest osobą, która od początku nas wspiera, nie tylko finansowo. Uczestnicząc w naszych spotkaniach dzieli się z nami swoją mądrością i wiedzą, której odnośnie biznesu nam jeszcze brakuje - mówił podczas „Wieczoru z Filantropem” Arkadiusz Jachimowicz, prezes Fundacji Elbląg. - Ta statuetka trafia w najlepsze ręce.
     Jako że Fundacja Elbląg powstała 2 lutego 2000 roku, co roku, właśnie w lutym, organizowany jest „Wieczór z Filantropem”, podczas którego wręczane są statuetki Kryształowego Serca oraz podsumowywana dotychczasowa działalność Fundacji. W tym roku, wyjątkowo, wieczór uświetniły występy artystyczne, m.in. pokazy tańców irlandzkich, latynoamerykańskich oraz występy muzyczne stypendystów Fundacji Elbląg: Jacka Siemca i Piotra Olejnika. Dzięki uprzejmości Romana Badysiaka z Kawiarni „Muza” wszystkich zaproszonych gości czekał suto zastawiony stół i miła oprawa uroczystości.
     

 


     Kolejną statuetkę Kryształowego Serca Fundacja Elbląg przyzna dopiero za rok. Jednak jeszcze przez kilka tygodni organizacje pozarządowe oraz instytucje użyteczności publicznej, które w minionym roku otrzymały pomoc od przedsiębiorcy, osoby prywatnej lub firmy, mają okazję podziękować swym darczyńcom, nominując ich do Konkursu o tytuł „Filantropa Roku 2007”. Wnioski nominacyjne należy składać do 31 marca 2008 r. w biurze Fundacji Elbląg. Regulamin i wniosek do Konkursu dostępne na stronie www.fundacja.elblag.pl .

Jola Prokopowicz - Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama