UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kto otrzyma Ferdynanda?

Ogólnopolskim symbolem filantropii stało się serce w cylindrze, będące jednocześnie logo Federacji Funduszy Lokalnych w Polsce. Na rynku elbląskim dobroczynność znakuje coroczny konkurs o tytuł Filantropa Roku, ogłaszany przez Fundację Elbląg. Do końca marca trwa nabór kandydatów do zaszczytnego tytułu X edycji.

– Mamy świadomość, jak w życiu niejednej organizacji pozarządowej czy instytucji ważna jest obecność innych, pomoc w rozwiązywaniu codziennych lub tych bardziej nietypowych problemów. Konkurs organizujemy po to, by stworzyć okazję uroczystego podziękowania swojemu darczyńcy za okazane serce, pamięć i wsparcie – mówi Karolina Trojan z biura Fundacji Elbląg. – I tym razem zachęcamy do tego, by docenić swoich darczyńców, zwłaszcza tych, na których w 2009 roku liczyć można było w niejednej trudnej sytuacji.
       Zgłoszeni kandydaci oceniani będą przez kapitułę konkursową pod kilkoma względami. Brany pod uwagę będzie wymiar świadczonej pomocy, jej długotrwałość, a także m.in. uczestnictwo kandydata w życiu społecznym i kulturalnym Elbląga. Zwycięzca edycji jest tylko jeden i to jemu (obok tytułu) wręczona zostanie statuetka Ferdynanda, a także możliwość pretendowania o tytuł „Dobroczyńca Roku” w ogólnopolskim plebiscycie organizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.
       Zgłoszenia kandydatów należy składać do 31 marca w biurze Fundacji Elbląg, ul. Związku Jaszczurczego 17. Regulamin oraz wniosek znajdują się na stronie www.fundacja.elblag.pl. Wszelkich informacji o konkursie udziela Karolina Trojan – tel. 55 236-98-88. Zwycięzcę poznamy podczas uroczystej Gali już w maju.
      
Jola Prokopowicz, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama