UWAGA!

Który dentysta zadaje najmniejszy ból

Który dentysta zadaje najmniejszy ból

Stosowany do uspokajania pacjentów podtlenek azotu, czyli popularny gaz rozweselający, staje się w Polsce coraz bardziej powszechny. Sedację podtlenkiem azotu możemy określić jako stan fizycznego i psychicznego odprężenia, relaksację i uspokojenie uzyskiwane w czasie wdychania przez pacjenta mieszaniny gazów: podtlenku azotu i tlenu. 

Zabieg ten można stosować u większości pacjentów stomatologicznych. Dotyczy to zarówno osób, u których lęk przed dentystą uniemożliwia przeprowadzenie jakiegolwiek zabiegu, jak również tych, którzy chcieliby zamienić nieprzyjemne doznania na fotelu dentystycznym na kilka chwil błogiego relaksu. 
      
       Sedacja z powodzeniem sprawdza się zarówno w przypadku dorosłych, jak i dzieci. 
      

       Sedacja podtlenkiem azotu pozwala wyeliminować najsilniejszy stres, towarzyszący zabiegowi stomatologicznemu i u osób, które drżąc przed wizytą u dentysty już w domu dostają rozstroju żołądkowego - sedacja to olbrzymie udogodnienie i wybawienie.
       Niewątpliwą korzyścią dla pacjentów jest stan relaksacji i bezstresowy zabieg. Sedacja podtlenkiem azotu jest metodą niezwykle bezpieczną i możliwą do zastosowania u większości osób. 
      
      

      
Dental Care Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna

      
       ul. Zielona 1B w Elblągu
       tel. 537 737 639

       www.stomatolog-plewinska.pl

      
                                          
      
-------------- artykuł sponsorowany ---------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie