UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Który produkt zasłużył na nagrodę?

2012-05-25
14:00
 

Trwa nabór do drugiej edycji konkursu na „Najlepszy produkt ekonomii społecznej województwa warmińsko-mazurskiego”. O tytuł ten powalczyć mogą fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne, Centra Integracji Społecznej, Kluby Integracji Społecznej, Zakłady Aktywizacji Zawodowej, Warsztaty Terapii Zajęciowej, towarzystwa wzajemnościowe oraz spółki non-profit z całego województwa.

Do udziału w konkursie Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej zaprasza wszystkich tych, którzy mają ciekawe pomysły, tworzą produkty, oferują usługi bądź organizują inicjatywy godne naśladowania. Zgłoszenia należy przesyłać na adres biura Rady Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego: ul. Artyleryjska 34, 10-167 Olsztyn; tel. (89) 523 73 45 lub 668 476 381. Zgłoszenia w wersji elektronicznej przyjmowane są na adres e-mail: godninasladowania@gmail.com. Termin zgłoszeń upływa 30 czerwca.
       Tytuł „Produktu godnego naśladowania” przyznawany jest w ramach regionalnego konkursu „Godni Naśladowania”, który rozstrzyga łącznie w sześciu kategoriach. Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w regulaminie dostępnym m.in. na stronie owies.org.pl. Pytania można kierować również do Ośrodka Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej, ul. Związku Jaszczurczego 17, 82-300 Elbląg, tel. 55 236 27 16, e-mail: owies@eswip.pl.
       Konkurs jest organizowany przez Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu (prowadzony przez Stowarzyszenie ESWIP) w partnerstwie z Radą Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
      
       Działanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
      
      

 


       -------------- Reklama -----------


      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl