UWAGA!

Kuźnia w twórczych rozjazdach

 
Elbląg, Kuźnia w twórczych rozjazdach
fot. nadesłana

W piątek oblężenie Malborka, w sobotę kreatywne popołudnie w Ełku oraz festiwal Juchy Soundsystem w Starych Juchach, a w niedzielę XIV Międzynarodowy Jarmark Ekologiczny w Brodnicy – to tam w ostatni weekend stowarzyszenie Kuźnia Pruska prowadziło warsztaty, gry animacyjne, dało bursztynowy pokaz ognia, a przy okazji promowało pasłęcki Jarmark św. Bartłomieja, który tuż, tuż.

W Malborku reprezentanci Kuźni zwiedzali zamek, rozmawiali z innymi organizatorami historycznych imprez oraz wystawcami i szukali wartych podpatrzenia rozwiązań, które sprawdziłyby się w pracy stowarzyszenia.
       Dzień później byli już w Ełku. Tamtejsze święto ulicy E. Orzeszkowej, przygotowywane przez streetworkerów i mieszkańców, nie jest zwykłym festynem. Zabawom towarzyszyły prelekcje, teatr i wystawa zdjęć mieszkańców.
       Tego samego dnia Kuźnia Pruska dała bursztynowy pokaz ognia na 10. edycji festiwalu Juchy Soundsystem. Hasło tego nie tylko muzycznego festiwalu to: „Zażywam tylko dźwięków”. Pasłęckie stowarzyszenie wzięło udział w obu wydarzeniach na zaproszenie Michała Łebskiego, prezesa fundacji Human Lex Instytut współorganizującej obie imprezy.
       W niedzielę Kuźnia brała udział w XIV Międzynarodowym Jarmarku Ekologicznym – Jarmarku z królewną Anną w Brodnicy. Pasłęczanie udali się tam na zaproszenie Fundacji Brama Epok. Podczas tych pracowitych wyjazdów promowali Jarmark św. Bartłomieja. Pasłęcka impreza już niebawem, bo 18 sierpnia!
      
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej Kuźnia Pruska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama