[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kuźnia w twórczych rozjazdach

 
Elbląg, Kuźnia w twórczych rozjazdach
fot. nadesłana

W piątek oblężenie Malborka, w sobotę kreatywne popołudnie w Ełku oraz festiwal Juchy Soundsystem w Starych Juchach, a w niedzielę XIV Międzynarodowy Jarmark Ekologiczny w Brodnicy – to tam w ostatni weekend stowarzyszenie Kuźnia Pruska prowadziło warsztaty, gry animacyjne, dało bursztynowy pokaz ognia, a przy okazji promowało pasłęcki Jarmark św. Bartłomieja, który tuż, tuż.

W Malborku reprezentanci Kuźni zwiedzali zamek, rozmawiali z innymi organizatorami historycznych imprez oraz wystawcami i szukali wartych podpatrzenia rozwiązań, które sprawdziłyby się w pracy stowarzyszenia.
       Dzień później byli już w Ełku. Tamtejsze święto ulicy E. Orzeszkowej, przygotowywane przez streetworkerów i mieszkańców, nie jest zwykłym festynem. Zabawom towarzyszyły prelekcje, teatr i wystawa zdjęć mieszkańców.
       Tego samego dnia Kuźnia Pruska dała bursztynowy pokaz ognia na 10. edycji festiwalu Juchy Soundsystem. Hasło tego nie tylko muzycznego festiwalu to: „Zażywam tylko dźwięków”. Pasłęckie stowarzyszenie wzięło udział w obu wydarzeniach na zaproszenie Michała Łebskiego, prezesa fundacji Human Lex Instytut współorganizującej obie imprezy.
       W niedzielę Kuźnia brała udział w XIV Międzynarodowym Jarmarku Ekologicznym – Jarmarku z królewną Anną w Brodnicy. Pasłęczanie udali się tam na zaproszenie Fundacji Brama Epok. Podczas tych pracowitych wyjazdów promowali Jarmark św. Bartłomieja. Pasłęcka impreza już niebawem, bo 18 sierpnia!
      
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej Kuźnia Pruska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama