UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Letnia szkoła artystyczna

Od 23 do 30 lipca w Światowidzie odbywać się będą zajęcia w ramach Letniej Szkoły Edukacji Artystycznej. Uczestnicząca w nich młodzież niepełnosprawna będzie doskonalić swoje umiejętności w różnych dziedzinach sztuki, takich jak malarstwo, grafika, ceramika, witraż, taniec, film, fotografia, muzyka, teatr, a także poznawać historię i kulturę regionu podczas wycieczek.

Uczestnicy Letniej Szkoły Edukacji Artystycznej będą pracować pod okiem artystów, pedagogów i terapeutów. Będą w ten sposób doskonalić swój warsztat artystyczny oraz w atrakcyjny sposób spędzać wolny czas.
     Zajęcia odbywać się będą codziennie od godzin porannych w salach i pracowniach artystycznych Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid oraz w plenerze (elbląska starówka oraz region elbląski - wycieczki).
     W działaniach realizowanych w ramach Letniej Szkoły uczestniczyć będzie również grupa wolontariuszy - uczniów elbląskich szkół średnich oraz studentów z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
     Organizatorami LSEA są: Stowarzyszenie Kulturalne Viva art w Elblągu i CKiWM Światowid. Projekt został dofinansowany przez Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama