UWAGA!

Listopadowy Bieg na Sześć Łap

 
Elbląg, Listopadowy Bieg na Sześć Łap
fot. nadesłana

Jak co miesiąc wielbiciele psów i aktywności fizycznej spotkają się już jutro, 7 listopada na wspólnym Biegu na Sześć Łap. Zbiórka o godz. 10 na parkingu leśnym za schroniskiem.

- Inicjatywa zapoczątkowana w Olsztynie, w naszym mieście gości już od ponad roku i nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Organizatorzy zachęcają do udziału w tym przedsięwzięciu. Mimo nazwy "Bieg na Sześć Łap" nie wymagamy od uczestników tempa biegowego, mogą oni równie dobrze spacerować z czworonożnym partnerem - mówi Katarzyna Bukowska Koordynator akcji w Elblągu.
       Głównym celem jest zabranie psa z boksu i wyprowadzeniem go na spacer, by ten mógł spędzić chociaż kilka chwil na wolności i po obcować z człowiekiem. Kontakt z ludźmi sprzyja socjalizacji psów, przez co zwiększa ich szansę na adopcję - dodaje Katarzyna Bukowska.
      
       W przyszłym miesiącu, oprócz już tradycyjnego wspólnego biegu, odbędzie się także I Charytatywny Maraton Fitness "Zwierzętom w Potrzebie", na który organizatorzy zapraszają już teraz. Pieniądze zebrane z cegiełek wstępu zostaną przekazane na rzecz elbląskiego schroniska.
      
       Zapisy na Bieg oraz Maraton Fitness można dokonywać na stronie Biegu na Sześć Łap, wysyłając wiadomość prywatną,  www.facebook.com/6lapelblag, bądź mailowo 6lapelblag@gmail.com,
       Listopadowy Bieg na Sześć Łap odbędzie się jutro, 7 listopada, zbiórka uczestników o godz. 10 na parkingu leśnym za schroniskiem.
      
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama