UWAGA!

Łowcy przygód z półkolonii

 
Elbląg, Łowcy przygód z półkolonii
fot. nadesłana

Około dziewięćdziesięcioro dzieci w dniach od 9 do 23 sierpnia przebywa na półkoloniach zorganizowanych w Zespole Szkół nr1 w Elblągu przy ul. Korczaka 34.

Organizatorzy wypoczynku starają się zapewnić młodym elblążanom jak najwięcej atrakcji, choć zadanie nie należy do łatwych, bowiem wielu uczestników wraca do naszej placówki już kolejny raz. W tym roku dzieci poznały już historię delty Wisły oraz dzieje Mennonitów. Zwiedziły strych osobliwości w Żuławskim Parku Historycznym, a także wyrabiały sery i piekły domowe chleby. Miały okazję zobaczyć stary oraz nowoczesny sprzęt operatorni kina Światowid, a także wzięły udział w programie „Brama do przeszłości”. W strojach z dawnych epok przeniosły się w czasy Krzyżaków i Piekarczyka oraz „najechały” osadę Wikingów. Nie zabrakło szaleństwa na gigantycznym lwie, wycieczki wodnym tramwajem i egzotycznych odwiedzin u wielbłąda Osamy.
       Półkoloniści czekają z niecierpliwością na wyprawę do Olsztyna. Fani parku linowego liczą dni do wyprawy, zaś pasjonaci przestworzy pytają o samoloty, które zobaczą na lotnisku wojskowym w Królewie Malborskim. Półkolonie podsumuje festyn sportowo - artystyczny „Mam talent”.
       Wszystkim uczestnikom życzymy wspaniałych wrażeń.
      
kadra pedagogiczna
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama