[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Małe Kroki – Wielki postęp

2010-03-16
Aktualizowany 2010-03-18 23:17
Elbląg, Małe Kroki – Wielki postęp

Jeśli chcesz mieć wpływ na decyzje podejmowane w tematach istotnych dla młodych ludzi, szukasz możliwości rozwoju i działania… zapraszamy Cię na regionalną debatę młodzieży w piątek 19 marca na godz. 10 do Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu (ul. Czerniakowska 22).

Debata ma być narzędziem dialogu pomiędzy młodymi ludźmi, a ekspertami oraz osobami podejmującymi decyzje na tematy istotne dla młodzieży. Uczestnicy spotkania podczas moderowanych dyskusji w grupach wymienią się doświadczeniami, przedyskutują, co należy zmienić, aby nasz Region był miejscem, w którym młodzi chcą żyć, mieszkać i pracować.
       Dyskusja będzie toczyła się wokół czterech tematów: uczestnictwa w życiu publicznym i dostępu do informacji, rynku pracy dla młodych osób, edukacji nieformalnej oraz sportu i zdrowia. Rezultatem projektu będzie publikacja zawierająca opisy wszystkich postulatów i potrzeb młodzieży oraz rekomendacje wytyczające kolejne kierunki działań w polityce młodzieżowej. Trafi ona w ręce polityków, przedstawicieli władz lokalnych i instytucji. Powstanie także film, który będzie relacją z czterech spotkań młodzieży.
       Zapraszamy do udziału w debacie młodzież w wieku 15-30 lat oraz pracujących z młodzieżą, chcących zabrać głos w dyskusji. Program debaty oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.mlodziez.com.pl. Prosimy o rejestrację do środy 17 marca.
       Zachęcamy do przedstawienia podczas debaty swoich działań i dokonań w ramach różnych kół, grup zainteresowań czy organizacji pozarządowych oraz idei i pomysłów dotyczących przyszłych projektów celem znalezienia partnerów wśród uczestników. W przypadku chęci przygotowania prezentacji prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorem. W razie pytań należy kontaktować się drogą mailową – elblag@mlodziez.com.pl lub telefonicznie – 55 643 43 12.
       Realizatorem debaty w Elblągu jest Stowarzyszenie Elbląg Europa. Honorowy patronat nad debatą objął marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Jacek Protas.
      
       Projekt „Małe Kroki – Wielki Postęp” został stworzony przez trzy organizacje: Stowarzyszenie Edukacja przez Internet z Kielc, Stowarzyszenie Elbląg Europa z Elbląga i Stowarzyszenie Inspiratornia z Łodzi.
       Projekt dotyczy polityki młodzieżowej, zachęca do wspólnej dyskusji i dzielenia się spostrzeżeniami. Młodzi ludzie będą mieli szansę porozmawiać z decydentami, ekspertami czy politykami i uświadomić im, co dla nich jest ważne i w jakim kierunku powinny zmierzać ich działania. Świat się zmienia, a wraz z nim potrzeby młodzieży. Chcemy, aby decydenci, eksperci i władze zauważyli i usłyszeli o naszych potrzebach i problemach od „źródła”, czyli od nas samych – młodych osób.
       Debaty młodzieży odbędą się również w Kielcach i Łodzi. Postulaty, problemy i potrzeby młodzieży, które zostaną zauważone podczas tych trzech spotkań zostaną omówione podczas debaty krajowej, na której spotkają się przedstawiciele debat regionalnych. Spotkanie młodzieży z trzech stron naszego kraju posłuży do stworzenia rekomendacji dla osób odpowiedzialnych za politykę młodzieżową.
       O programie Młodzież w działaniu: www.mlodziez.org.pl.
      
       Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Ten materiał odzwierciedla jedynie stanowisko jego autora, a Komisja nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w nim informacji.
      
      
      
Kamila Wałachowska, SEE
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama