UWAGA!

Marsz Amazonek w sobotę

 Elbląg, Marsz Amazonek w sobotę

W sobotę, 18 października o godz. 12 Elbląskie Amazonki po raz kolejny zapraszają do uczestnictwa w Marszu Zdrowia „Kocham Cię Życie”. Różowy Marsz przypomina o walce z chorobą raka piersi, która wcześnie wykryta i wyleczona daje szanse na dalsze zdrowe życie.

Spotykamy się w Elblągu przed Urzędem Miasta skąd przejdziemy ulicami miasta: Łączności, gen. Grota-Roweckiego, 12 Lutego , Hetmańska, Nitchmana, Rondo 1-3 Maja, gen. Grota-Roweckiego, Zw. Jaszczurczego do naszej siedziby przy ul. Zw. Jaszczurczego 17, gdzie zapraszamy na „Drzwi Otwarte ESA” oraz innych Organizacji tam rezydujących.
       Ponadto zapewniamy uczestnictwo w różnego rodzaju badaniach profilaktycznych. Planujemy także poczęstunek przygotowany przez Zespół Szkół Gospodarczych oraz kawę i herbatę.
       Liczymy na ogromny udział mieszkańców. Zademonstrujmy nasze zdrowie i pokażmy, że jest to najważniejsze i największe dobro człowieka, które trzeba cenić i dbać o nie.
       Różowy Marsz przypomina o walce z chorobą raka piersi, która wcześnie wykryta i wyleczona daje szanse na dalsze zdrowe życie.
       Dbajmy o siebie!
      
      
      
      
      
      
      
      
Alicja Tomczyk, prezes ESA

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama