UWAGA!

Marsz Amazonek

Elbląg, Marsz Amazonek
Fot. Paweł Serocki.

Już jutro (18 października) o godz. 12.00 odbędzie się Marsz Zdrowia, na którym konkursowe hasła promujące zdrowie zostaną wyeksponowane. Trasa marszu będzie przebiegała od Urzędu Miejskiego do Placu Jagiellończyka. Elbląskie Amazonki razem z Uczniowskim Klubem Sportowym TEBU przy Zespole Szkół Technicznych w Elblągu zorganizowały konkurs na najlepsze hasło o tematyce zdrowotnej w ramach projektu „Zdrowie przede wszystkim”.

Konkurs skierowany był do uczniów elbląskich szkół gimnazjalnych i średnich. Po marszu mieszkańcy Elbląga rozstrzygną konkurs na

 

najlepsze hasło, które zostanie sfotografowane i umieszczone na naszym portalu. Wybór potrwa do 23 października (czwartek). Najlepsze hasło będzie nagrodzone specjalną statuetką ufundowaną przez elbląskie Amazonki, dwa następne też otrzymają statuetki ufundowane przez Sportowy Klub TEBU. Nagrodzeni otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miejski.
     
     Z Alicją Tomczyk z Elbląskiego Stowarzyszenia Amazonek rozmawia Marta Hajkowicz:

oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Normalnie podziwiam was. Dziś jest 19.10.2008 roku a wy piszecie, że już jutro - 18.10 odbędzie się marsz. Żenada normalnie jak tralala.
  • A czy Ty, anonimie, zwróciłeś uwagę, że artykuł powstał 2008-10-02,zaś zaktualizowany został 2008-10-17 o 21:58? Dlatego piszą: "jutro", czyli 18-10? Może za rzadko tu zaglądasz, może coś przeoczyłeś, a może za słabo kumasz. ..
  • najlepsze haslo - zst zdrowia pilnujesz, dobrze sie czujesz :d
Reklama