UWAGA!

MDK zaprasza na Drzwi otwarte

Elbląg, MDK przy ul. Bema 37,
MDK przy ul. Bema 37, fot. nadesłana

Zapraszamy serdecznie do zapisów na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury. 6 i 7 września MDK zaprasza na Drzwi Otwarte do sali widowiskowej w budynku MDK przy ul. Bema 37.

Drzwi Otwarte organizowane są w terminach:
       6 września w godz. 15 - 19
       7 września w godz. 10 -14.
       MDK zaprasza na zajęcia. Wybierz coś dla siebie z poniższych propozycji:
       Sekcja gry na perkusji
       Warsztaty prowadzi Krzysztof Narodowski, wykwalifikowany muzyk, który nauczy grać nawet tych, którzy z perkusją nie mieli dotąd nic wspólnego.
       Teatr tańca - taniec współczesny i jazz
       Zajęcia prowadzi Marta Brozdowska, która zaprasza młodzież szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.
       Akademia Malucha
       Są to zajęcia dla najmłodszych od 1,5 do 4 roku życia, mające na celu edukację przez zabawę z wykorzystaniem elementów metodyki pedagogiki zabawy. Zajęcia prowadzi pedagog-animator Karolina Knapkiewicz.
       Sekcja szachowa
       Sekcję szachową prowadzi Bogdan Siwoń, aktualny wicemistrz szachowy Elbląga, sędzia szachowy klasy państwowej.
       Zajęcia rytmiczno-taneczne
       Zajęcia odbywają się w trzech grupach wiekowych: 4-6 lat, kl. I-III  oraz kl. IV-VI. Małgorzata Wiczenbach zaprasza na ogólnorozwojowe ćwiczenia rytmiczne, a także podstawy tańca klasycznego, tańców narodowych i regionalnych, nie zabraknie również zabaw ze śpiewem i scenek tanecznych.
       Warsztaty literackie
       Dyskusje o literaturze, zasady dobrego pisania, różnorodne literackie inspiracje, sztuka słowa – to najważniejsze tematy zajęć, na które zaprasza Aleksandra Maciejewska
       Zajęcia teatralne
       Uzdolnione teatralnie i muzycznie dzieci i młodzież zaprasza Wojciech Karpiński, nauczyciel muzyki i kompozytor.
       Klub Młodzieży Niepełnosprawnej
       Klub organizuje i prowadzi zajęcia oraz cykliczne imprezy dla niepełnosprawnych, a także ich opiekunów, rodzin oraz przyjaciół.
       Pracownia plastyczna
       Sekcje plastyczne dla dzieci i młodzieży prowadzą elbląscy artyści plastycy: Piotr Romanowski, Katarzyna Smeja-Skulimowska, Mariusz Owczarek oraz Andrzej Sywula, który zaprasza również na zajęcia z architektury .
       Mini Studio Gier Dramatycznych
       Zajęcia teatralne prowadzi Nina Dziwniel-Stępka. Jeśli jesteś nastolatkiem zainteresowanym studiami aktorskimi, a może chcesz rozwijać swój talent aktorski, pogłębiać sztukę recytacji, a także rozwinąć swoją osobowość lub też pozbyć się kompleksów – przyjdź koniecznie na spotkanie Mini Studia Gier Dramatycznych.
       Pracownia gitary klasycznej
       Sekcja gitary klasycznej MDK od lat cieszy się dużym powodzeniem. Nauczyciele: Grzegorz Holeniewski i Rafał Wawrzyk zapraszają zarówno chętnych „laików” z talentem muzycznym, jak i zaawansowanych. Słuchacze pracowni mogą pochwalić się wieloma sukcesami, między innymi corocznymi wygranymi na Konkursie Gitary Klasycznej w Olsztynie. Zajęcia odbywają się w formie lekcji indywidualnych.
       Zespoły muzyczne
       Zajęcia indywidualne i grupowe prowadzi saksofonista Szymon Zuehlke. Sekcja zaprasza umuzykalnioną młodzież zainteresowaną jazzem, improwizacją, a także muzyką rozrywkową. Sekcja tworzy młodzieżowy zespół jazzowy, ponadto daje możliwość częstego koncertowania oraz udziału w lekcjach indywidualnych, głównie dla młodych saksofonistów.
       Pracownia wokalna

       Sekcję prowadzi Katarzyna Panicz. Pod jej okiem na zajęciach zarówno indywidualnych jak i zespołowych swoje zdolności rozwijają dzieci utalentowane muzycznie.
       Pracownia komputerowa
       Do pracowni komputerowej zapraszamy szczególnie najmłodszych, nawet przedszkolaków.
       Modelarnia szkutniczo-lotnicza
       Sekcja zaprasza wszystkie dzieci i młodzież zainteresowane pracą manualną i modelarstwem. Członkowie modelarni tworzą różnorodne modele: od latawców do modeli latających i pływających. Sekcję tworzą dzieci i młodzież oraz dorośli – wolontariusze, pasjonaci modelarstwa. Modelarnia pracuje pod patronatem LOK-u, ma sukcesy w zawodach okręgowych i ogólnopolskich. Sekcję prowadzi Leszek Kapczyński.
       Pracownia Muzyki Dawnej
       W sekcji prowadzonej przez Ryszarda Skotnickiego i Marcina Skotnickiego, działa Zespół Muzyki Dawnej, który może pochwalić się wieloma ogólnopolskimi i europejskimi sukcesami oraz ciekawymi wyjazdami.
      
Młodzieżowy Dom Kultury
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama