UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Senator zawsze mówi prawdę. Tą trzecią, czyli g... o prawdę. Nie jesteśmy w metropolii i wątpię czy będziemy. Po drugie - kolejne bajania senatora o "inwestycjach" dla Elbląga i dbałości Gdańska o elbląski port którego nie ma. Dziwny stan mentalny senatora utrzymuje się. Nadal opowiada o imaginacjach a nigdy o tym co on i inni członkowie zrobili. Powszechnie wiadomo co można robić członkiem. Na pewno nie metropolii dla Elbląga.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    koń też był senatorem(2026-06-11)
  • Pan senator zawsze mówi prawdę. Tą trzecią.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    I koń był senatorem(2026-06-11)
  • @ślepy - A za czyją kasę jak nie za naszą! Protas sie ustawil na kadencję czy dwie, natomiast my cierpimy po dzień dzisiejszy !
  • @Zejdźcie na ziemię - Nic nie uważam tylko rozważam bo warto poczytać i pomyśleć przed krytyką w kontekście politycznym, to że np. Tczew nie popiera powrotu to tego co już było, nie znaczy że nie należy rozmawiać i szukać wspólnego interesu ?
  • Co by nie mówić o Wciśle, to akurat za te wypowiedzi i działanie w tym temacie - szacun i dobra robota. Natomiast inną kwestią jest to, że znając elbląskie władze to nici będą z tą inicjatywą. Missan przecież sam ostatnio mówił, że przyłączenie do metropolii to kwestia dalekiej przyszłości - czyli nie jest tym zainteresowany podczas swojej prezydentury. Sukces w postaci przepchanej umowy to tylko taka zapchajgęba, a Elbląg dalej będzie tym czym jest - totalnym peryferium.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Laskipaa(2026-06-12)
Reklama