UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem

W 1992 roku, przyjmując z zadowoleniem fakt, że z inicjatywy powstałego we Francji „Międzynarodowego Ruchu ATD - Czwarty Świat” organizacje pozarządowe w wielu państwach obchodziły w dniu 17 października Światowy Dzień Likwidacji Skrajnego Ubóstwa, Zgromadzenie Ogólne ONZ postanowiło ogłosić ten dzień Międzynarodowym Dniem Walki z Ubóstwem.

Obchody Dnia Walki z Ubóstwem mają uświadomić opinii publicznej potrzebę likwidacji ubóstwa we wszystkich krajach, w szczególności zaś w krajach rozwijających się.
     Zatrważający jest fakt, iż według danych Unii Europejskiej polskie dzieci są najbiedniejsze spośród wszystkich 27 unijnych krajów.
     Każdy z nas może wspierać akcje i fundacje, wspierające dzieci w nauce i prowadzące dożywianie dzieci w szkołach. Nawet jeśli nie stać nas, na wpłacenie jakiś pieniążków na rzecz dzieci, możemy ofiarować im ciepły posiłek, klikając na pajacyka na www.pajacyk.pl lub raz do roku w ramach rozliczenia PIT ofiarować 1 % na dowolną organizację, która zajmuje się wspieraniem najbiedniejszych.
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama