[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Międzyszkolna Olimpiada Logopedyczna

 
Elbląg, Międzyszkolna Olimpiada Logopedyczna

W środę, 28 października w Szkole Podstawowej nr 14 w Elblągu odbyła się po raz drugi Olimpiada Logopedyczna, która w tym roku miała charakter międzyszkolny. Sześcioosobowe drużyny klas szóstych z SP nr 4, 11, 12 i 14 rywalizowały ze sobą w trzech konkurencjach „łamiących” głowy i języki.

Organizatorkami olimpiady były szkolne logopedki: Agnieszka Karolkiewicz i Monika Fabisiak. Głównym założeniem tego przedsięwzięcia było rozwijanie zainteresowań uczniów językiem ojczystym oraz propagowanie poprawności językowej.Podobnie jak w ubiegłym roku patronat honorowy nad olimpiadą objął prezydent Elbląga Jerzy Wilk, który zasiadł w komisji czuwającej nad przebiegiem konkursu. Oprócz pana prezydenta w skład jury weszły: Monika Borzdyńska, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga, Kazimiera Pierzyńska- Czujwid, dyrektor SP nr 14 oraz Dorota Burdynowicz, pedagog szkolny.
       Zmagania konkursowe zakończyły się zwycięstwem SP nr 12, drugie i trzecie miejsce zajęły kolejno SP nr 4 i SP nr 11. Nagrodą główną były bilety do Kina Światowid na wybrany przez zwycięzców film. W ramach nagrody specjalnej pan prezydent zaprosił laureatów olimpiady do Urzędu Miasta, aby mogli obejrzeć budynek magistratu i zapoznać się z pracą urzędników, w tym samego prezydenta.
       Organizatorki kierują podziękowania do sponsorów oraz nauczycieli: Beaty Mazurowskiej, Katarzyny Witkowskiej i Łukasza Pacera, którzy wspomagali je zarówno
       w trakcie przygotowań, jak i w czasie imprezy. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w olimpiadzie.
      
      
      
       Beata Mazurowska, rzecznik prasowy SP nr 14 w Elblągu
      
Beata Mazurowska, rzecznik prasowy SP nr 14 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama