UWAGA!

Mikołajki na lodzie

 Elbląg, Mikołajki na lodzie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza dzieci i młodzież w środę, 11 grudnia na imprezę pod nazwą „ Mikołajki na lodzie”. Nasze wydarzenie to przede wszystkim wspaniały program gier i zabaw powiązanych z nauką i refleksją. Wspaniała zabawa dla najmłodszych i tych nieco starszych.

Profesjonalni animatorzy poprowadzą ten wspaniały dzień uciech, zabawy i swawoli. W programie imprezy m.in: spotkanie ze św. Mikołajem, gry i zabawy. Wspólna zabawa na lodzie to przede wszystkim dla dzieci niezwykła frajda i ciekawe doświadczenie a dla dorosłych - powrót do beztroskich czasów. Na każdego kto dołączy do zabawy ze Świętym Mikołajem będzie czekał słodki upominek.
       Osoby zainteresowane uczestnictwem w imprezie zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji bądź zakupu biletów wstępu, ponieważ na lodowisku może przebywać ograniczona liczba osób. Podczas imprezy nie będą uwzględniane karnety miesięczne i ceny ulgowe biletów ponieważ wspólna zabawa będzie trwała dwie godziny.
       Bilety można rezerwować telefonicznie dzwoniąc pod numer 55 625 63 13 w godzinach otwarcia kasy lodowiska (wtorek-czwartek-piątek od 16-19.30, sobota i niedziela od godz. 11.30 -18). Zapraszamy!
       „Mikołajki na lodzie”, środa, 11 grudnia, godz. 18, Lodowisko „Helena” ul. Karowa 1 w Elblągu.
       Bilety w cenie 11 zł, wypożyczenie łyżew 6 zł.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama