UWAGA!

Mikołajki ze strażakami i Światowidem

 
Elbląg, Mikołajki ze strażakami i Światowidem
fot. OSP Krzewsk

We współpracy z Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu, na terenie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzewsku, już po raz drugi z rzędu udało się zorganizować plastyczne mikołajki dla 50 najmłodszych mieszkańców gminy Markusy, uczęszczających na co dzień do szkół w Żurawcu i Zwierznie.

Na początku wizyty najmłodsi goście zwiedzili wszystkie garaże i zapoznali się z przechowywanym w nich sprzętem, następnie Ewa Bednarska-Siwilewicz - instruktor plastyki z CSE "Światowid" , wraz z wolontariuszkami (Mileną i dwiema Paulinami) przeprowadziły zajęcia plastyczne związane z tworzeniem ozdób choinkowych. Młodzi artyści przystąpili do nich z ogromnym zapałem i entuzjazmem. W międzyczasie strażacy zademonstrowali różne warianty strażackiego ubioru i przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa.
       Na zakończenie, w sali szkoleniowej pojawił się Święty Mikołaj, który po sprawdzeniu wiedzy na temat numerów alarmowych i odśpiewaniu "sto lat" przez dzieci wszystkim uczestnikom imprezy wręczył paczki z prezentami.
      
Ochotnicza Straż Pożarna w Krzewsku
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama