UWAGA!

Mikrogranty na Dzień Bezpiecznego Internetu

Tylko do 15 października organizacje pozarządowe i szkoły z nimi współpracujące mogą składać wnioski związane z realizacją przyszłorocznego Dnia Bezpiecznego Internetu. Organizatorem konkursu jest Fundacja Dzieci Niczyje, która od lat realizuje projekty chroniące dzieci w sieci.

Konkurs mikrograntów „Dzień Bezpiecznego Internetu” jest realizowany w ramach programu grantowego „Bezpieczne dzieciństwo”, który wspiera działania mające na celu ochronę dzieci przed krzywdzeniem oraz pomoc ich rodzinom i opiekunom. O granty mogą się ubiegać organizacje pozarządowe oraz szkoły zainteresowane realizacją działań w ramach dnia Bezpiecznego Internetu, które podejmą współpracę z partnerską organizacją pozarządową.
       Ze środków konkursu mikrograntów dofinansowane będą projekty, które mają na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do Internetu, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa dzieci w Internecie oraz nagłośnienie tematu bezpieczeństwa online. Projekty mogą być realizowane między 15 stycznia a 15 marca 2011 roku.
       Konkurs mikrograntów finansowany jest ze środków The VELUX Foundations. Regulamin i formularze konkursowe można pobrać ze strony www.fdn.pl.
       Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony będzie 8 lutego 2011 już po raz siódmy. Jego organizatorami są Fundacja Dzieci Niczyje (FDN) oraz Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK), tworzące Polskie Centrum Programu „Safer Internet”. Więcej informacji o Dniu Bezpiecznego Internetu jest dostępnych na stronie www.dbi.pl.
      
      
      
oprac. mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama