UWAGA!

Mł. asp. Artur Łachmański (nr 38)

2011-07-08
17:52
Elbląg, Mł. asp. Artur Łachmański
Mł. asp. Artur Łachmański (fot. KMP Elbląg)

Trwa plebiscyt na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego Roku - z terenu miasta i powiatu elbląskiego. Każdego dnia na łamach portElu publikujemy sylwetki funkcjonariuszy. Dziś mł. asp. Artur Łachmański z Posterunku Policji w Mlynarach.

Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na nr 71624. W treści należy wpisać DPSONDAxx, gdzie xx to numer wybranego dzielnicowego, np. DPSONDA38. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Zdjęcia i numery dzielnicowych można znaleźć w dziale fotoreportaży i na stronie Komendy Miejskiej Policji w Elblągu (www.elblag.policja.gov.pl). Komenda Miejska Policji w Elblągu chce przekazać dochód uzyskany z głosowania SMS-owego na cel charytatywny. Patronat nad plebiscytem obejmie Prezydent Miasta Elbląga oraz Starosta Elbląski. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 lipca 2011 roku podczas gali z okazji obchodów Święta Policji w sali kina Orzeł w Elblągu.
      
       Mł. asp. Artur Łachmański - numer do głosowania 38: Dzielnicowy to policjant, do którego ludzie zgłaszają się z różnymi problemami. Zna ich, oni znają jego, mają zaufanie. Biegną więc ze swoimi sprawami, nawet najbardziej błahymi, bo jak można nazwać problem z Polsatem? Mł. asp. Artur Łachmański radzi, wysłuchuje, pomaga.
      
       Rewir: Bronikowo, Broniszewo, Gardyny, Janiki Pasłęckie, Kobyliny, Krasinek, Kraskowo, Mikołajki, Młynarska Wola, Ojcowa Wola, Olszówka, Płonne, Podgórze, Sąpy, Sucha, Warszewo, Zaścianki.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama