UWAGA!

Mł. asp. Zbigniew Dutkiewicz (nr 40)

2011-07-10
20:44
Elbląg, Mł. asp. Zbigniew Dutkiewicz
Mł. asp. Zbigniew Dutkiewicz (fot. KMP Elbląg)

Trwa plebiscyt na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego Roku - z terenu miasta i powiatu elbląskiego. Każdego dnia na łamach portElu publikujemy sylwetki funkcjonariuszy. Dziś mł. asp. Zbigniew Dutkiewicz z Posterunku Policji w Mlynarach.

Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na nr 71624. W treści należy wpisać DPSONDAxx, gdzie xx to numer wybranego dzielnicowego, np. DPSONDA40. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Zdjęcia i numery dzielnicowych można znaleźć w dziale fotoreportaży i na stronie Komendy Miejskiej Policji w Elblągu (www.elblag.policja.gov.pl). Komenda Miejska Policji w Elblągu chce przekazać dochód uzyskany z głosowania SMS-owego na cel charytatywny. Patronat nad plebiscytem obejmie Prezydent Miasta Elbląga oraz Starosta Elbląski. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 lipca 2011 roku podczas gali z okazji obchodów Święta Policji w sali kina Orzeł w Elblągu.
      
       Mł. asp. Zbigniew Dutkiewicz - numer do głosowania 40
      
       Rewir: Bielica, Burdajny, Cieszyniec, Grądki, Grużajny, Kleketki, Miłosna, Nawty, Osiek, Plajmy, Siedlisko, Skowrony, Stary Cieszyn, Stejpy, Kwitajny Wielkie.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama