UWAGA!

Młoda krew ratuje życie

Elbląg, Młoda krew ratuje życie
fot. nadesłana

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług im. Mikołaja Kopernika w Elblągu po raz kolejny zajął 1. miejsce w etapie rejonowym XII Edycji Turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie” za rok szkolny 2014/2015. Szkoła już rozpoczyna walkę o zwycięstwo w kolejnej edycji turnieju i zaprasza wszystkich w piątek, 30 października w godz. 8.00-12.00 na otwartą akcję honorowego krwiodawstwa.

Szkoła otrzymała dyplomy uznania, a Jerzy Pędzisz – nauczyciel i opiekun szkolnego klubu PCK i HDK – podziękowania za udział w innych akcjach realizowanych w ubiegłym roku szkolnym m.in. „Czerwonokrzyska gwiazdka”, „Największego Zbieracza Złota”, „Wyprawka dla żaka”, „Wielkanoc z PCK” i „Pomagamy potrzebującym – Ty też możesz pomóc”.
       Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu już rozpoczyna walkę o zwycięstwo w kolejnej edycji turnieju, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się "darem życia".
       W piątek, 30 października w godz. 8.00-12.00 w ZSIŚiU przy ul. Obrońców Pokoju 44 odbędzie się otwarta akcja honorowego krwiodawstwa. Zapraszamy serdecznie absolwentów naszej szkoły i inne osoby pełnoletnie do wzięcia udziału w tej szczytnej akcji.
       Każdy, kto zgłasza się do oddania krwi powinien być zdrowy, wypoczęty oraz po spożyciu lekkostrawnego posiłku i wypiciu około 1,5 litra płynów w ciągu 24 godzin przed oddaniem krwi.  Zgłaszający się powinni posiadać przy sobie dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i numer PESEL (dowód osobisty, prawo jazdy).
       Uczestnicy po oddaniu krwi otrzymują ekwiwalent ubytku energetycznego tj. 8 tabliczek czekolady i sok. Tego dnia są również zwolnieni z zajęć lekcyjnych i otrzymują pozytywną uwagę z zachowania.
       Akcją kieruje Jerzy Pędzisz, który jednocześnie przyjmuje zgłoszenia do dnia 29.10.2015r. (czwartek).
      
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama