UWAGA!

Młodzi i aktywni u Marszałka

„Małe kroki, wielki postęp” – projekt pod takim hasłem realizowała młodzież ze Stowarzyszenia Elbląg Europa. Przedstawiciele Stowarzyszenia chcą osobiście opowiedzieć o projekcie i swoich doświadczeniach Marszałkowi Województwa.

Celem projektu jest zachęcenie do wspólnej dyskusji i dzielenia się spostrzeżeniami, a w rezultacie wypracowanie rekomendacji w obszarze polityki młodzieżowej. Młodzi ludzie z województw łódzkiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego mogli porozmawiać z decydentami, ekspertami oraz politykami podczas debat regionalnych w Łodzi, Kielcach i Elblągu, które odbywały się w marcu 2010 roku.
       Uczniowie, przedstawiciele stowarzyszeń i innych instytucji skupiających młodzież, zarówno z miast, jak i mniejszych miejscowości oraz wsi podczas spotkań mieli szansę przedstawić, co dla nich jest ważne i w jakim kierunku powinny zmierzać działania polityki młodzieżowej. Swoje przemyślenia chcą teraz przedstawić Marszałkowi Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
       Spotkanie odbędzie się 20 września, o godz. 12, w sali 331 w Urzędzie Marszałkowskim przy ul. Emilii Plater 1 w Olsztynie.
      
Biuro Prasowe Marszałka
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Szanowna Redakcjo! Biuro Marszałka mogłoby wysyłać Wam informacje troszeczkę wcześniej! Wy mianowicie dając info 30 minut przed spotkaniem frekwencji nie zwiększycie. A chętnie bym poszedł zobaczyć ta "młodzież"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    zaciekawiony(2010-09-20)
Reklama